W Lubaczowie kupisz najwyższej jakości oryginalnego szampana

10
fot. elubaczow.com
fot. elubaczow.com

Na ten wieczór czekamy cały rok. Sylwester kojarzy nam się z huczną imprezą, fajerwerkami i oczywiście szampańskimi bąbelkami. Większość z nas, Nowy Rok wita jednak „w towarzystwie” nie szampana, a musującego wina, które ma niewiele wspólnego z trunkiem pochodzącym z francuskiej Szampanii.

Ojczyzna szampana – Szampania z Reims i Épernay leży w północno-wschodniej Francji. Długość piwnicznych korytarzy, w których rodzą się bąbelki to ponad 250 kilometrów. Winogrona dojrzewają tam późno, drożdże nie nadążają więc przed zimą z zamianą cukru w alkohol. Wiosną, już w butelkach, ponownie zaczynają pracować. Stąd właśnie powtórna fermentacja, bez której nie byłoby szampana. Zgodnie z prawem, jedynie szampan z regionu Szampanii może mieć na etykiecie napis „Champagne”.

Właśnie jedyne oryginalne szampany, możemy kupić w otwartej całkiem niedawno hurtowni 1000 Win, która mieści się przy ulicy Technicznej (bydynek Auto-Test) w Lubaczowie. Firma, która trudni się głównie importem i hurtową sprzedażą francuskich win i szampanów, oferuje na miejscu również sprzedaż detaliczną, a na ostatnie dni roku przygotowała specjalną 15-procentową zniżkę  na cały asortyment dla osób, które zrobią zakupy na miejscu. Oferta obejmuje m.in. szampany „Domu Gardet”, którego firma z Lubaczowa jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę.

– Butelki tego szampana można spotkać w najbardziej renomowanych restauracjach Nowego Yorku, czy Paryża. To oficjalny szampan stolicy Francji i izby parlamentu w Londynie, czy w końcu zdobywca wielu prestiżowych nagród (m.in. złoty medal Decanter World Wine Awards). Z przyjemnością i satysfakcją, jako jedyni w Polsce, oferujemy możliwość wkroczenia w ten niezwykle bogaty i atrakcyjny świat szampanów Gardet. Butelkę takiego szampana można kupić u nas na miejscu już nawet za 112 złotych, te bardziej wykwintne kosztują około 200 złotych. Dla mniej zasobnych klientów dobierzemy dobre francuskie wino nawet za mniej niż 20 złotych – mówi Jonathan Zając, który prowadzi hurtownię.

Ze szczegółową ofertą formy można zapoznać się na stronie www.1000win.pl

Sklep w Sylwestra czynny do godziny 16.00.


10 komentarze

  1. nie ma to jak „Carskoje Igristoje” 😉 czemu tani szampan jest dobry? bo jest dobry i tani! tyle ze w dekiel wali a na drugi dzien mozg staje w poprzek , jeszcze jak sie pomiesza …. ale taka noc jest raz w roku, zycze wszystkim udanego szampanskiego i szalowego Sylwestra ! dla redakcji i internautów !! 😉

  2. Mamy postanowienie noworoczne – pozbyć się troli z portalu. Wszystko wskazuje na to, że jesteś pretendentem.

    Siedzimy w rodzinnym gronie i co chwilę otrzymujemy powiadomienia o zasmiecaniu portalu przez nie jaką Gienię. Może warto w Nowym Roku odwiedzić rodzinę zamiast siedzieć przed komputerem?

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here