Karate, AikiJuJutsu i Mieszane Sztuki Walki – LASW zaprasza na zajęcia

0
fot. LASW
fot. LASW

Lubaczowska Akademia Sztuk Walki rozpoczęła własnie nowy nabór na swoje zajęcia, które przeznaczone są dla dzieci od 6 roku życia, młodzieży i dorosłych. Oprócz treningów Karate i AikiJuJutsu, dla młodzieży i dorosłych w tym roku w ofercie pojawiły także Mieszane Sztuki Walki. Treningi odbywają się w Lubaczowie i Oleszycach.

Dzięki treningom Karate Twoje dziecko: nabierze pewności siebie, poprawi koordynację ruchową, skoryguje wady postawy, będzie miało możliwość udziału w zawodach i obozach oraz egzaminach na stopnie uczniowskie.

Młodzieży i osobom dorosłym oferujemy: zajęcia Karate, AikiJuJutsu (tradycyjna sztuka samoobrony) oraz trening Mieszanych Sztuk Walki. Lekcje sztuk walki pozwolą Ci wzmocnić psychikę, odstresować się, poprawić kondycję i nauczyć się skutecznych form samoobrony i walki wręcz.

Z rozkładem treningów można zapoznać się na stronie www.karatelubaczow.pl.

Wszystkie zajęcia prowadzone są w Szkole Podstawowej nr 2 w Lubaczowie (mała sala gimnastyczna – wejście od strony placu, Orlika).

Treningi prowadzone są przez doświadczoną kadrę instruktorską: Czesława Stankiewicza 6 Dan i Dorotę Mendrychowską 2 Dan.

Przyjdź lub zadzwoń – tel. 530 867 022 lub 601 585 581

karate2013

Artykuł sponsorowany.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here