Flying Bag Jam w Lubaczowie także w tym roku

1
fot. elubaczow.com
fot. elubaczow.com

Po zeszłorocznym sukcesie zawodów Flying Bag Jam w Lubaczowie, w tym roku do naszego miasta także zjadą najlepsi zawodnicy popularnej „zośki”.

Zawody odbędą się na Orliku przy Szkole Podstawowej Nr 2 w dniach 25-26 maja. W tym roku impreza ma rangę ogólnopolskich zawodów, a dodatkowo jej wyniki będą uznawane przez IFPA (International Footbag Players’ Association). Jak mówi Przemysław Pietrzycki, pomysłodawca i organizator, a zarazem zawodnik, do Lubaczowa zawitają najlepsi w branży. – Na zawodach pojawią się utytułowani zawodnicy, mistrzowie Polski, Europy i Świata. Swój udział potwierdził m.in. Michał Ostrowski, który był półfinalistą programu „Mam talent”, zawodnicy zjadą z Warszawy, Strzelina, Oławy, Białegostoku, Cieszyna, Kamiennej Góry, Rzeszowa, Krakowa czy Wrocławia. Podczas zawodów zobaczymy konkurencje freestyl’owe, Net’owe, ale także wiele innych atrakcji, takich jak pokaz break dance, warsztaty dla publiczności i konkursy z nagrodami.

Turniej odbędzie się dzięki wsparciu Urzędu Miasta Lubaczowa, a organizatorzy szukają kolejnych sponsorów. Osoby (firmy) zainteresowane mogą skontaktować się w tej sprawie z naszą redakcją. Nasz portal jest patronem medialnym imprezy.

flying_bag_jam_lubaczow_2013

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here