Oleszyce: Policyjny pościg, poważny wypadek i wielu rannych – zdjęcia!

14

Zderzenie pojazdów, wielu rannych oraz wybuchy i zaangażowanie wszystkich służb ratunkowych – tak wyglądały dziś ulice Oleszyc, gdzie lubaczowska policja ścigała dwóch cudzoziemców, którzy uciekali Skodą Favorit. Uciekinierzy byli tak zaabsorbowani goniących ich radiowozem, ze nie zdążyli wyhamować i uderzyli w szkolny autobus pełen młodzieży szkolnej. Dodatkowym zagrożeniem było podejrzenie przewozu przez nich materiałów wybuchowych.

Na szczęście, to tylko jeden ze scenariuszy powiatowych ćwiczeń obronnych , które miały miejsce dziś na terenie kilku gmin naszego powiatu.

Poniżej galeria zdjęć Tomasz Mielnika z naszego partnerskiego serwisu lubaczow360.pl, na którym wirtualna panorama z tych ćwiczeń.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

14 komentarze

  1. policja mogłaby interweniować gdyby tam były awantury, prokuratura działa jeśli są zgłoszenia o przemocy, maltretowaniu itp, a ci rodzice o których tak się dzisiaj wszyscy troszczą co zrobili by zapewnić swoim dzieciom normalne warunki, nic tylko ma dać wszystko państwo czyli my podatnicy, to są młodzi ludzie i mają zdrowe ręce, ale czy chęci……..

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here