Siatkarze z Oleszyc wicemistrzami gminy Boguchwała

0

Aż 18 par wzięło udział w I Mistrzostwach Gminy Boguchwała w Siatkówce Plażowej, które odbyły się w sobotę (21.07) w miejscowości Wola Zgłobieńska. Po długim i emocjonującym turnieju zwycięzcami okazali się Maciej Świst i Grzegorz Rusin, którzy po ciekawym finale pokonali parę Jakub Kąkol/ Michał Gontarz, reprezentującą SSPS PBS Czarnych Oleszyce. Trzecie miejsce przypadło najmłodszemu duetowi w stawce – Mateusz Masłowski i Bartosz Ślączka pokonali w “małym finale” parę Patryk Masłowski/ Przemysław Fedko.

Turniej był zorganizowany po raz pierwszy i już przyciągnął wielu uczestników, a na piasku rywalizowały ekipy z całego województwa. Wśród nich były pary z okolic Mielca, Baranowa Sandomierskiego, Oleszyc, a nawet z Ropy pod Grybowem. Drugie miejsce oleszyckiej pary to kolejny sukces tej pary. Tydzień wcześniej, ta sama para zajęła  także drugie miejsce w turnieju w Biłgoraju.