Roztocze i Ziemia Lubaczowska w HD – doskonały sposób na promocję regionu!

6

Piękno Roztocza i Ziemi Lubaczowskiej w najwyższej jakości obrazu HD i technice „time-lapse”, to doskonały sposób na promocje naszego regionu, który od jakiegoś czasu realizuje Krystian Kłysewicz pochodzący z Horyńca-Zdroju. Obraz wysokiej jakości i wspaniale dobrana muzyka w kilkuminutowych filmach sprawiają niesamowite wrażenie i wspaniale ukazują zakątki regionu.

Kadr z filmu Krystiana Kłysewicza

Krystian swoją przygodę z aparatem rozpoczął wiele lat temu, ale filmy tego typu kręci publikuje od niedawna. W trakcie kilkuminutowych filmów pozbawionych jakiegokolwiek słownego komentarza możemy dowiedzieć się dużo więcej niż oglądając dziesiątki zdjęć czy stron z informacjami o miejscu. Filmy przekazują piękno regionu i zarazem wzbudzają sporo emocji.

Śmiało mogę powiedzieć że strona jest swego rodzaju projektem, którego celem jest ukazanie piękna Roztocza i Ziemi Lubaczowskiej. Cel ten realizowany jest w oparciu o wizualizację zakątków tych ziem za pomocą fotografii i filmów video. Wszystko w oprawie muzycznej, bez zbędnych informacji, które  są dostępne w przewodnikach i na licznych stronach internetowych, których linki zamieszczam u siebie – mówi o swoim projekcie Krystian.

Poniżej jeden z filmów ukazujących piękno cerkwi w Starych Oleszycach.

Więcej filmów na stronie www.klysewicz.pl

 

Zobacz także

6 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here