fot. Archiwum
fot. Archiwum

Za tydzień wystartuje jarosławska klasa okręgowa, za dwa tygodnie lubaczowska A i B klasa. Sporo drużyn z naszego powiatu wykorzysta najbliższe dni do sprawdzenia swojej przedwiosennej formy.

Jak informuje serwis Lubaczowska Piłka – dwukrotnie towarzysko i dwukrotnie na sztucznej murawie w Dachnowie, zagra w ten weekend Pogoń/Sokół Lubaczów. Najpierw, w sobotnie południe z Huraganem Basznia Dolna, natomiast w niedzielę o tej samej porze z gospodarzem obiektu – Ursusem Dachnów. Choć wynik meczów sparingowych nie jest tak istotny, jak w meczach o punkty, to warto wspomnieć, iż Pogoń/Sokół przegrał do tej pory jedynie raz, wygrywając przy tym trzy mecze sparingowe (trzy ostatnie). Najlepszym rezultatem weekendowych rywali Pogoni/Sokoła, był remis osiągnięty w meczu…pomiędzy sobą w ubiegły weekend.

Na swój szósty mecz kontrolny do Łaszczówki, wybierze się drużyna Roztocza Narol. Przeciwnikiem trzeciej drużyny A klasy po rundzie jesiennej, będzie miejscowa Pogoń grająca na co dzień w zamojskiej A klasie (obecnie 6 miejsce spośród 14). Początek spotkania o godzinie 15:00. Ciekawie zapowiada się również mecz Czarnych Oleszyce ze Startem Lisie Jamy. W ubiegłą niedzielę walczący o powrót w szeregi A klasy piłkarze z Oleszyc, pokonali 6:1 juniorską drużynę Czarnych, zaś Start ograł Juvenię Cieszanów 8:5. Początek niedzielnego meczu o godzinie 13:00.

Lider lubaczowskiej B klasy, zagra w najbliższą niedzielę po raz pierwszy na własnym terenie. Przeciwnikiem Czerwonych Cewków będą Błękitni Futory, dla których będzie to pierwszy mecz sparingowy poprzedzający rundę wiosenną.

Szczegółowe zestawienie par meczów sparingowych w serwisie Lubaczowska Piłka.

 

1 komentarz

 1. http://www.szkolkinivea.pl/
  Jest organizowana kolejna akcja, zachęcam do głosowania na MOS Lubaczów, od głosującego oprócz zalogowania się i poświęcenia minuty dziennie żeby oddać głos nie wymaga się nic więcej. Możemy pomóc młodym piłkarzom zdobyć trochę sprzetu (przewidziane nagrody: Sto szkół/klubów, które zdobędą największą liczbę punktów w głosowaniu internautów, zostanie objętych patronatem Szkółek Piłkarskich NIVEA i otrzyma dostęp do wersji on-line programu szkoleniowego Akademii Ajax Amsterdam.
  Wyznaczeni do koordynacji projektu trenerzy odbędą czterodniowe szkolenie prowadzone przez specjalistów z Akademii Ajax Amsterdam.
  W ramach nagrody każda ze stu szkół/klubów otrzyma również koszulki dla zawodników oraz pakiet sprzętu sportowego niezbędny do przeprowadzenia programu szkolenia Akademii Ajax Amsterdam (bramki, piłki, reboundery, pachołki, stopery, magnetyczne tablice dla trenerów i inne).
  W chwili obecnej Lubaczów jest na 40 miejscu.
  http://www.szkolkinivea.pl/

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here