Lubaczów, Borowa Góra: Dwóch rannych w wypadku

17
fot. KPP Lubaczów

W niedzielę (04.12) w godzinach wieczorowych doszło do poważnego zdarzenia drogowego w miejscowości Borowa Góra (gm. Lubaczów).  Kierowca citroena stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i po uderzeniu w drzewo przewrócił się na dach. Podróżujący, tj. mieszkaniec Lubaczowa i gminy Lubaczów (21 i 23 lata) wylądowali w szpitalu.

Wczoraj około godziny 20 dyżurny lubaczowskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Borowa Góra. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że kierowca citroena saxo, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi do rowu i uderzył w drzewo po czym pojazd wywrócił się na dach.

W citroenie podróżowało dwóch młodych mężczyzn (21 i 23-latek z Lubaczowa i gminy Lubaczów), którzy z obrażeniami trafili do szpitala w Lubaczowie. Badane są okoliczności, w jakich doszło do zdarzenia.


17 komentarze

  1. Wydaje mi się, że panowanie nad kierownicą na łukach drogi w 90% przypadków traci się gdy za bardzo przyciska się pedał gazu.

    W wyjaśnianiu okoliczności wypadku może pomóc jeszcze totalna moc tuby basowej (o ile taka była zamontowana w samochodzie) – im wyższa tym prawdopodobieństwo winy kierowcy większe…

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here