Oleszyce: Passat wylądował na posesji, kierująca pod wpływem alkoholu

16
fot. elubaczow.com

W sobotni wieczór, w Oleszycach na ul. Zamkowej kierująca, pod wpływem alkoholu, volkswagenem passatem uderzyła w ogrodzenie posesji. W wypadku poważnie ranny został pasażer samochodu.

W ubiegłą sobotę około godz. 22. dyżurny lubaczowskiej komendy został powiadomiony o wypadku drogowym, do którego doszło w Oleszycach na ul. Zamkowej. Ustalono, że kierująca volkswagenem, 25-letnia mieszkanka Charytanów (pow. jarosławski), na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na lewe pobocze i uderzyła w ogrodzenie jednej z posesji.

Siła uderzenia była tak duża, że pojazd ściął dwa drzewa rosnące w chodniku. Pasażer, mąż kierującej, siedzący z przodu pojazdu został poważnie ranny i w stanie ciężkim przebywa w lubaczowskim szpitalu. Badanie stanu trzeźwości kierującej wykazało, że miała ona ponad 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Niebawem sprawą tą zajmie się Sąd Rejonowy w Lubaczowie.

Źródło: Inf. własna, KPP Lubaczów

16 komentarze

  1. O godzinie 21:30 podążałem tamtym chodnikiem w stronę rynku.
    Dzięki bogu że w nikogo nie wjechała… tak jak napisała marysia, zabrac jej prawko i wsadzic do więzienia.
    Jak ktoś jest głupio to głupim pozostanie. Tylko nieliczni uczą się na błędach.

  2. za kraty to wsadzić tych co piszą takie głupoty. Poprostu nieszczesliwy wypadek .Znałem Fida i napewno by tego nie chciał żeby kogos wsadzic za kratki wychowałem sie z nim w jednym miescie i na jednej ulicy .Spoczywaj w pokoju.Damian.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here