Oleszyce: Z okazji jubileuszu zagrali na piasku

0

fot. czarnioleszyce.pl

Oleszycka siatkówka w wydaniu klubowym ma już 10 lat. Jubileusz ten, był okazją do organizacji Otwartego Turnieju Siatkówki Plażowej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Miasta i Oleszyce, który odbył się w niedzielę (21. 08) na stadionie miejskim w Oleszycach.

Do turnieju przystąpiło 10 par, m.in. z Bratkowic, Przemyśla, Przeworska, Sędziszowa Małopolskiego, Lubaczowa i Oleszyc. Zawodników powitał Piotr Hulak, prezes klubu wraz z burmistrzem Andrzejem Gryniewiczem, który oficjalnie otworzył turniej. Po rozegraniu dwóch meczów eliminacyjnych i wyłonieniu ośmiu najlepszych par, rywalizowano w systemie brazylijskim. Po całodniowych wzmaganiach najlepsza okazała się miejscowa para: Michał Gontarz / Łukasz Mazur, która pokonała (21:13) w finale parę: Wojciech Rusin / Grzegorz Rusin z Bratkowic. Trzecie miejsce przypadło parze z Przemyśla: Michał Smelik / Radosław Ryzner, która w walce o brąz pokonała (21:15) parę „SKR Club” Mateusz Syryło / Marcin Maksymowicz.

– To pierwsza z cyklu imprez zorganizowanych w ramach naszego jubileuszu. Jesienią planujemy jeszcze turniej na hali oraz jubileuszowe spotkanie wszystkich zawodników, trenerów i działaczy, którzy wspierali nasz klub w minionej dekadzie – mówi Piotr Hulak, prezes siatkarzy Czarnych Oleszyce.

Organizatorami turnieju byli: SSPS Czarni Oleszyce, Burmistrz MiG Oleszyce.

Sponsorzy: Powiatowy Bank Spółdzielczy w Lubaczowie, Firma Transportowa TRANS-BUS, SKR Club Obsza.

Galeria z turnieju, fot. Piotr Hulak

Źródło oraz więcej zdjęć na www.czarnioleszyce.pl

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here