Młodów, Karolówka: Trzy ofiary śmiertelne w zderzeniu skutera i motocykla

193
fot. KPP Lubaczów

W sobotę około godz. 21.20 na drodze wojewódzkiej 867 niedaleko miejscowości Karolówka (gmina Lubaczów) zderzyły się motocykl i skuter. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motocyklem kawasaki na skrzyżowaniu dróg, uderzył w tył skręcającego w lewo skutera. Na miejscu wypadku zginął 22-letni motocyklista. 16 i 15-latek jadący skuterem w stanie ciężkim trafili do szpitala, gdzie pomimo wysiłków lekarzy zmarli.

W toku prowadzonych czynności policjanci ustalili, że 22-letni motocyklista, mieszkaniec powiatu lubaczowskiego, miał sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

To już kolejny śmiertelny wypadek młodych ludzi w naszym powiecie. Niecałe dwa tygodnie temu, w wyniku wypadku w Nowym Dzikowie zginął 24-letni kierowa osobowego mercedesa. Policja apeluje o rozwagę!

Źródło: Informacje policji, aktualizacja: godz. 13.45

193 komentarze

 1. Karol, Kuba … mieliscie jeszcze całe życie przed sobą,..

  Się porobiło czeka to też nas,
  Ziemia coraz więcej pragnie ciała ludzkich mas,
  nikt nam nie powiedział, jak długo będziemy żyć,
  do jakich rozmiarów ciągnęła się będzie życia nić.
  Nikt nam nie powiedział, kiedy mamy się pożegnać,
  i ile mamy czekać aby znowu się pojednać,
  ramię w ramię nawzajem siebie wspierać,
  rodzimy się by żyć, żyjemy by umierać.
  Aniele śmierci proszę powiedz mi,
  czemu w stosunku do nas jesteś obojętny,
  najlepsze są dla ciebie młode ofiary,
  nigdy nic Ci nie zrobiły a traktujesz je jak psy.
  Zobacz !
  Ile miłości w każdym człowieku,
  nie jeden by chciał przeżyć choć pół wieku,
  i nie jednemu od wielu lat najbliższych ziomów brak,
  ciężko pogodzić się z tym, ale mimo tego ja i tak.
  Jestem tego pewny,
  w głębi duszy o tym wiem,
  że gdzieś na szczycie góry,
  wszyscy razem spotkamy się… (*)(*)(*)

 2. szanowna reedakcjoo ; oo sami karzecie nie pdoawac imion lub czegoś.. bo info może być nie sprawdzone a sami piszecie głupoty.. nie sprawdzone.. podaliscie takie informacje ze zal prosze nie kasowac moich postów:)

 3. weźcie sie opamiętajcie nie szukajcie winnych.
  ludzie są ludźmi. Magik tez byl człowiekiem tak samo jak Kuba i Karol, chyba nie znaliscie go z jego dobroci do innych .
  bóg tak chciał !
  [*]

 4. Ot elokwentny komentarz. Ktoś tu uważa, że rodziny nie mają terza nic do zrobienia tylko czytają komentarze. Wina jest ewidentna. Taka prawda. Policja powie im to samo…. Przykro że trzy młode życia skończyły swój bieg w jednym momencie…

 5. zacznijmy od tego że motocyklista miał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych więc to jest jakby jego wina w pewnym sensie z góry. z drugiej strony nie oszukujmy się ale patrząc na fakty to i tak większa wina jest po stronie motocyklisty aczkolwiek szkoda wszystkich. wciąż nie wierzę że to Hołwi. [*] moja teoria.

 6. a ktoś mi wyjaśni dlaczego prowadził motor mimo zakazu, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych nie dostał za wygląd tylko musiał coś wcześniej zrobić a wiem że już wcześniej miał też wypadek, szkoda, że wcześniejsze doświadczenia nie nauczyły chłopaka rozumu i musiał zapłacić najwyższą karę, ale zabicie dwóch chłopców, dzieciaków przez człowieka który nie miał prawa tam być, jechać tamtędy pozostanie w pamięci wszystkich

  pamięci trzech chłopaków (*)

 7. Zgadzam się z powyższym. Decyzja że kierowca wsiadł na motor pomimo zakazu dyskredytuje go już na starcie… Uderzył w tył skutera, a co za tym idzie był za mało ostrożny, albo jechał za szybko. Szkoda wszystkich, można było tego uniknąć…..
  J. na zawsze w naszych sercach….[*]

 8. Debile są wszędzie i nie da nic policja bo ich nie było gdy brał motor tylko pewnie kto inny – ktoś kto mu pozwolił odjechać. Tak samo jest w przypadku jazdy po alkoholu.. giną osoby bo ktoś się zgodził prowadzić pijanemu. Żal zawsze tych,którzy jechali nie wadząc nikomu.

 9. ’dobry kolega’ okej, nikt nic nie ma do niego w tym kierunku. 'dobry kolega’ nie oznacza 'dobry kierowca’. Znaliście go [niektórzy] więc wiecie jaki miał charakter ale to nie zmienia faktu, że wsiadł na motor mimo zakazu i spowodował śmierć dwóch młodych, niewinnych chłopaków jak i swoją własną. Jak już ktoś pisał, motocyklista miał już wypadek i nic go to nie nauczyło, a myślałam że uczymy się na błędach, cóż ..

 10. Wina definitywna… Aczkolwiek strata wielka. Niepotrzebana śmierć trzech osób… Co do komentarza a.s: Każesz nam myśleć jak się czuje jego rodzina, a pomyśl jak się czują rodziny chłopaków którzy zginęli bez winy. Jak się czują Państwo H…, którzy stracili najukochańszego syna- jedynaka.

 11. na ulicy Kościuszki też jeżdżą ci upośledzeni na motorach spać nie dają i aż dziw bierze, że jeszcze nikogo nie zabili. taki matoł jak jedzie to h… z nim niech ginie ale nie bierze pod uwagę tego , że jak się wyłoży to może zabić np; matkę z dzieckiem która wyszła na spacer i szła chodnikiem o zgrozo nie wiem co bym zrobił takiemu kutasowi jak by przeżył…..a policja dalej niech się chowa koło handlowca lub cerkwi w mieście albo koło kościoła Boremeusza i łapie za nie zatrzymanie na stopie lub nie zapięte pasy lub złe parkowanie tak jest wygodnie hop zza krzaków i mamy 100. pamiętam jak rok temu zadzwoniłem ze po Kościuszki jeździ tam i z powrotem już któryś raz debil na motorze z ogromną prędkością nie doczekałem się radiowozu a wystarczy kilka razy w tygodniu stanąć z radarem i połapać tych zbójców wlepić maksymalne mandaty punkty karne i odebrać prawa jazdy. nie ma ich nie wiadomo ile w Lubaczowie i jest to do zrobienia ale trzeba chcieć a nie łapać stop czy brak świateł, parkowanie czy pasy…..

 12. na Kościuszki 100, 150, a nawet 200 to standard długa prosta aż do Baszni to jest to ile fabryka dała .gratuluje wszystkim rodzicom którzy kupują te ścigacze swoim dzieciom .

 13. Kilka dni temu chciałem skręcić w lewo,spojrzałem w lusterko włączyłem kierunek,dojechałem do środka jezdni i w tym momencie wyprzedził mnie motocykl około 150km/h mało tego za nim jechał drugi idiota dobrze że go zobaczyłem bo już by nie żył.Użyłem sygnału dzwiękowego to mi jeszcze fakulca pokazał,to wszystko w Lubaczowie gdzie obowiązuje 50km/h. Ale zapamiętałem twój motocykl cepie i za palec jeszcze przeprosisz.

 14. Karol i Kuba…
  Znałam Was dwóch. Oboje byliście jedynakami. Nie wyobrażam sobie, co muszą czuć Wasi rodzice. Nie mogę do tej pory uwierzyć, że wydarzyła się taka tragedia. Cały czas mam nadzieję, że zobaczę Was, razem tak jak zawsze- uśmiechniętych i przede wszystkim pozytywnie nastawionych do życia, bo mało kto potrafi się cieszyć z błahych rzeczy, tak jak Wy. Nic już nie zwróci Wam życia, nawet oskarżanie tego kierowcy ścigacza…
  Oboje byliście dobrymi kolegami. I oboje byliście stanowczo za młodzi na śmierć. Możecie być pewni, że zrobię wszystko, żeby być na Waszym pogrzebie- to będzie takie nasze ostatnie pożegnanie. Nie zostawię tutaj żadnych wirtualnych zniczy, bo wiem, że szczera i prawdziwa modlitwa bardziej Wam pomoże. Do zobaczenia za kilka dni…

 15. Policja jest bez szans ! Motocyklista najpierw sprawdza trasę jadąc powoli – jeżeli wszystko jest OK. – wówczas 2-3 przejazd to już 150-170 km/h.
  Najlepszy byłby fotoradar lub bardzo pomysłowa i zakamuflowana kilkudniowa akcja cywilnym autem policyjnym . Ale o taką pomysłowość nie posądzajmu Lubaczowskich policjanów . Przecież to przekracza nawet tajne strategie panów z wojewódzkiej !!!

 16. Cicho po policzku łza płynie
  Cicho serca ból sie wzmaga
  Cicho, cicho, bo serce pęknie.
  Łzy płynące w płacz przechodzą,
  i łzy sa głośne.
  Głośno serce wzywa o pomoc,
  lecz nikt nie słyszy.
  Pęknie bezgłośnie

 17. Jak możecie mówić o nich „gówniarze” Skoro miał zakaz używania pojazdów mechanicznych to znaczy, że zawinił już kiedyś. A na skrzyżowaniu o ile mi wiadomo nie można wyprzedzać i to z taką prędkością. Oni po prostu sobie skręcali, to nie ich wina, że motocyklista albo nie zauważył kierunkowskazu, albo po prostu myślał, że mu się pofarci.

 18. Widocznie tak miało być, ale nie musiało.
  Głębokie wyrazy współczucia dla rodzin. Bóg jeden wie jak to było naprawdę. Za późno na szukanie winnego. Ale do trzech matek nie wróci dziecko…

 19. Karol! Nie mogę w to uwierzyć!.. 🙁 a jeszcze przedwczoraj pisaliśmy i tak razem żartowaliśmy.. Po prostu nie spotkam innego chłopaka w moim życiu i nie pokocham go bardziej od Ciebie! Byłeś tym jedynym! (*)..

 20. kto policzy ile wpisów było po tragicznych wypadkach w ostatnim roku ?
  kto powiedział , że nie jedzie , bo wypił ?
  kto się przyzna ,że jedzie ul Kościuszki (Wyszyńskiego , Sobieskiego, Szopena …. ) mniej jak 70km/h ?
  Dziewczyny ( żony , kochanki ) niech Wam nie imponuje facet z instynktem samobójcy ( zabójcy ) , tych ole… .

 21. Trudno uwierzyć w to, co się stało. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić tego, co Ci chłopcy przeżyli, ile cierpieli, zanim odeszli z tego świata. Całe życie było przed nimi, dzisiaj niebo jakby przygasło na chwilę.. Współczuję rodzicom, przeżywają teraz bardzo trudne chwile, oby byli dla siebie wsparciem nawzajem. Nam znajomym, przyjaciołom pozostaje jedno – pozwólmy im to przeboleć teraz, dajmy spokój, nie nagabujmy komentarzami na nk, smsami, telefonami. To nie pomaga – wywołuje tylko kolejne łzy. Oni stracili swoje jedyne dzieci. Cierpią. Musieli oglądać swoje zmasakrowane po wypadku pociechy. Wczujmy się przez chwilę.. czy potrzebne byłyby nam wtedy jakieś słowa? Nie! Pomódlmy się, bądźmy wsparciem po pogrzebie, nie zostawiajmy ich później samych. Życia tych chłopców nic nie wróci, nic. Dlatego nie jestem sobie w stanie wyobrazić, jak bardzo cierpią teraz ich rodzice. Jak bardzo cierpię te dziewczyny, które ich tak kochały.. to tragedia smutna dla całego Lubaczowa i okolic. Każdego dotknęła, obcy ludzie ocierają łzy.

  Tragedia, która być może nauczy czegoś innych młodzieńców: nie szarżować, nie popisywać się, nie udowadniać swojej osobowości poprzez szpan, osobowości, której się tak naprawdę nie ma. Ważne jest to, co ma się w środku. To było ważne dla Karola i Kuby. Wystarczył jeden człowiek, który popisując się odebrał życie im… i sobie. Może ta tragedia nauczy również innych rodziców, że skutery, quady są niebezpieczne. Że dla nastolatka to żadna frajda, a kolejny przedmiot dla szpanu przed kolegami.

 22. a czy to teraz ważne, czy mieli kaski czy nie mieli? to im życia nie wróci… rodzina tego, który w nich stuknął też przeżywa ciężkie chwile. Ogarnijcie się ludzie, teraz nie czas na szukanie winnych. Wynieśmy z tego naukę!

 23. Szkoda chłopaków… Byli tacy młodzi i tak szybko odeszli z tego świata… Życie jest niesprawiedliwe. Ale… widocznie tak miało być, tak chciał Bóg. Szczere kondolencje dla rodzin… Osobiście, co prawda, ich nie znałam, ale jednak jak się o tym dowiedziałam poleciały mi łzy… chociażby z tego powodu, że byli TACY MŁODZI… Do zobaczenia tam, na Górze.

 24. przestańmy być tolerancyjni wobec tych , którzy stanowią zagrożenie na drogach…. . akceptując to , że pozwalamy komuś nietrzeźwemu lub nieuprawnionemu usiąść za kierownicą stajemy się też współodzialnym

 25. kaski mieli, tylko nie zapięte. tylko szkoda, że ten na ścigaczu nie miał.. a skuter fakt , Kuba dostał dzień przed, ale myślisz, że to była jego pierwsza styczność z takim pojazdem? Zresztą, jakby ten na ścigaczu jechał wolniej… Nawet śladów hamowania nie było..

 26. Kałek troszke mało wiesz o pracy policji i sądów 😉 nie zamyka się człowieka dlatego że spowodował kolizje – jest róznica pomiędzy kolizja a wypadkiem wiec poczytaj a potem pisz apele do policji i sądów

  a to że nawet Kuba nie włączył kierunkowskazu to nie ma nic do znaczenia ponieważ jest ewidentny zakaz wyprzedzania pojazdów przed skrzyżowaniem a takowy znak tam jest

 27. ulica Kościuszki w Lubaczowie i jej przedłużenie (też ul. Kościuszki) w Młodowie to niestety najniebezpieczniejsze miejsce w okolicy. czy zarządca drogi wojewódzkiej, a wcześniej nasza policja wreszcie zrobią cokolwiek dla bezpieczeństwa na tej ulicy? chciałbym wierzyć…
  jakiś czas temu usłyszałem, że zarządca nie zamierza nic robić, bo to droga wojewódzka, a na niej nie wolno „utrudniać ruchu” (czyli ustawiać ograniczeń itp.). niech to sobie będzie nawet droga prezydencka czy cesarska. mnie tam wszystko jedno, tamtędy strach jeździć.
  może na początek policja spróbowałaby wyeliminować z jedni tych rowerzystów, którzy mają za nic nowe przepisy (nota bene korzystne dla nich) i skutecznie ich przepędzić na drogę rowerową? ul. Kościuszki choć prosta i gładka, jest wąska. sporadyczna kontrola radarowa zmotoryzowanych tu nie wystarczy, tu trzeba w ogóle zapanować nad ruchem!
  może mi nie wierzyć ktoś, kto nie jeździ tamtędy, kto nie korzysta z myjni czy stacji paliw Auto-Testu. próbując skręcić z miasta w ul. Techniczną człowiek czuje się jak w grze w rosyjską ruletkę – uda się tym razem czy już nie…

 28. po prawej stronie ul. Kościuszki, na wysokości pierwszej bramy do cmentarza komunalnego powinno się ustawić napis: „Dalej jedziesz na własne ryzyko. Jeśli CI życie miłe, zastanów się czy warto kontynuować jazdę”. tu zaczyna się aleja samobójców. takich, co mają w poważaniu swoje życie i życie innych. za chwilę prześlę adminowi stosowne zdjęcie, gdzie można by ustawić ten napis. głupi pomysł? może i głupi. to dlaczego ci mądrzy nie robią nic dla poprawy bezpieczeństwa?

 29. jaco .. na nic zbędne twoje komenatrze … bo praktycznie na kazdej ulicy takie wariacje sie dzieją … wystarczy że spojrzysz na ul mickiewicza zaczynającą się od Sądu … to tez jest raj dla aut,motorów… a to wszystko dlatego ze ci debile nie maja się gdzie wyszaleć

 30. masz rację, takich miejsc jest więcej. ale nigdzie nie da się tak popisać jak na Kościuszki. od cmentarza do końca miasta jest ok. 1,5 km prostej, nowa nawierzchnia, ładne chodniki, droga rowerowa. w niektórych ograniczonych umysłach takie warunki aż prowokują. ani Mickiewicza (bardziej zatłoczona i trochę zabałaganiona) ani Wyszyńskiego (krótkie proste odcinki) raczej nie są w stanie spowodować takiego wzrostu adrenaliny u niektórych.
  może jednak nie rozkładajmy rąk. czy naprawdę potrafimy tylko narzekać i mędrkować po fakcie???

 31. Nowiny24:
  „16-letni Jakub i 15-letni Karol jechali skuterem, gdy staranował ich 22-letni motocyklista. On zginął na miejscu. Chłopcy zmarli w szpitalu.
  Wypadku, który wydarzył się w Baszni Górnej w pow. lubaczowskim, nikt nie przeżył. 16-letni Jakub z Lubaczowa i 15-letni Karol z podlubaczowskiej wsi jechali skuterem, drogą wojewódzką od strony Horyńca w kierunku Lubaczowa. Na skrzyżowaniu chcieli skręcić w lewo, w drogę prowadzącą do miejscowości, w której mieszkał Karol. Wtedy w tył skutera uderzyło wyprzedzające go kawasaki. Prowadził 22-latek z Baszni Górnej.

  Siła zderzenia była ogromna. Motocyklistę odrzuciło 30 metrów dalej. Chłopcy, którzy jechali skuterem, po wypadku leżeli 40-50 metrów od skrzyżowania.
  – Oba pojazdy były tak sczepione ze sobą, że podczas ładowania na lawetę, nie dało się ich rozdzielić – opowiada Krzysztof Farion, rzecznik lubaczowskiej policji. – Kierowca kawasaki prawdopodobnie jechał z dużą prędkością.

  22-latek zginął na miejscu. Ratownicy reanimowali obu nastolatków, którzy w stanie ciężkim trafili do szpitala. Jednak obrażenia okazały się zbyt poważne. Chłopcy zmarli.

  Policjanci zabezpieczyli ślady, które pozwolą na ustalenie szczegółów tragicznych zdarzeń. Wiadomo jednak, że 22-letni Grzegorz nie powinien siadać za kierownicą motocykla. Miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.”

 32. Aniele śmierci proszę powiedz mi,
  Czemu w stosunku do nas jesteś obojętny,
  Najlepsze są dla ciebie młode ofiary,
  Nigdy nic Ci nie zrobiły a traktujesz je jak psy.
  Zobacz!
  Ile miłości w każdym człowieku,
  Nie jeden by chciał przeżyć choć pół wieku,
  Nie jednemu od wielu lat najbliższych ziomów brak,
  Ciężko pogodzić się z tym ; ((((
  Kubuś , Karoleek (**) ; (((

 33. Wszystkich trzech znałam osobiście i wszystkich jednakowo mi szkoda ale widocznie taka miała być ich śmierć… Uważam że żadnego tego typu wypadku nie powinno się komentować bo nigdy nie wiadomo co może nas spotkać na drodze… [*]

 34. Wyluzuj troszkę – to nie temat dotyczący urzędników i ich pracy – troszkę szacunku! A urzędnicy, burmistrz, radni, koledzy i koleżanki rodziców i ofiar sami wiedzą w jaki sposób zachować się wobec tej tragedii.

 35. no w sumie nic się nie stało, nieprawdaż? urzędy jak stały tak stoją, stołki również. urzędnicy mają ważniejsze sprawy na głowach niż nieszczęścia obywateli.
  trudno, nie będzie kondolencji, to nie będzie. ale dlaczego skasowano moje? czy popełniłem jakiś afront? niezręczność?
  po kilku dniach wszystko wróci do „normy”, czyli do beztroskiego nicnierobienia. a niech się zabijają na Kościuszki, skoro mają na to ochotę, no nie?

 36. wW środe miała miejsce trageidia na drodze, ale niestety chyba niektórzy nie wynieśli z tego żadnej nauki, kilkanaście minut temu ul. Kościuszki jechał jakiś „normalny inaczej” motocyklista i nie miał przepisowych 50km/h na liczniku, jak na moje oko miał ok dwa razy więcej

 37. Szkoda chłopaków, tragedia, ale dlaczego jest nagonka na motocyklistów. A kierujący samochodami to trzymają się przepisowych 50 km/h?. Niech ci co tak piszą to przyznają się z jaką prędkością jeżdżą po ul. Kościuszki bo patrząc to samochody również powoli nie jadą. ale to jest temat na inną dyskusję. Teraz to tylko szkoda chłopaków.

 38. Jutro pogrzeb Karola o 16:00 o 15;30 wyprowadzenie z domu. Szczerze darujcie sobie te zbędne komentarze… zamiast wypisywać jak wam ich szkoda, ze byli za młodzi to lepiej napiszcie jak bardzo byli dla was ważnie i jak bardzo ich szanowaliscie i szanować po śmierci będziecie. Do teraz pamietam jak Karol krzyczał do mnie Swoje „SIEMAAA” i bede pamietala to do konca moich dni, bo takich ludzi sie nie zapomina. MODLMY SIE ZA NICH WSPOLNIE …

 39. Do tego u góry: to że go znałeś chyba nie zmienia faktu że wsiadł na motor mimo zakazu. Przepisy są, tylko niektórym ciężko ich nie łamać. Charakter na codzień a głupie wybryki to chyba co innego nawet jak się kogoś zna przez całe życie. Co do reszty, może zamiast pisać głupoty i wzdychać do komputera mogli byście się pomodlić. Najlepiej w kościele. Czasu nie cofniemy, życia nie wrócimy ale możemy im dopomóc modlitwą. To że napiszecie „byli tacy młodzi”, „mogli tyle jeszcze przeżyć”, „ah, gdyby cofnąć czas” – wiele nie da.

 40. Magik robił wiele mimo zakazu. I jego nikt by nie zmienił. Jestem bardzo ciekawa czy ktoś z was odważył by się mu to powiedzieć to co tu pisze przed jego śmiercią. Nie zabił ich celowo. Siebie też nie zabił celowo. Na ich miejscu mógł być każdy z nas.

 41. Boże Karol… Mój ukochany kuzyn. Wspólne wędkowanie, jedzenie słonecznika, bicie się, łażenie do sklepu po dwa razy dziennie z buta… W ogóle nigdy niezapomniane coroczne wakacje w Majdanie… Twój śmiech, niebieskie oczy, spazmatyczne żarty, czerwono niebieskie spodenki… Ehhh wymiękam ;((

  Na zawsze w sercach najbliższych. Kochamy Cię na zawsze bez zmian. Nie mogę……Zabrakło słów… może -DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO?- Nie wiem ;(;(;(

 42. Ej a tak w ogóle to szacunku trochę dla rodziny… Przyjdźcie to powiedzieć Wujkowi Wieśkowi, Cioci Agacie, mi…….. Innym z rodziny. Posłuchamy… ;(

  Słabe .

  A o zmarłych się źle nie mówi. Najbliższa rodzina wie jak było naprawdę. Nie mydlić. Proszę ;( Nq

 43. Ludzie weźcie się ogarnijcie! normalnie szok! nie macie nic lepszego do roboty tylko oczerniać tych to już nie żyją? Lepiej idźcie się pomodlić bo tymi mądrymi komentarzami im nie pomożecie…

 44. moj zynek dostal skuter w sobote o 11 To byl jego najwiekszy prezent.Nie powinien byl tam jechac ale chcial sie pochwalic przyjacielowi.Bylo to pare godzin szczescia a dla nas rodzicow koszmar do konca zycia.Nie macie pojecia co czujemy

 45. dziekuje serdecznie wszystkim za wpisy i slowa otuchy na nk.Karolek i Kubus nie byli niczemu winni.A ten ktory ich zabil?No coz to tez czyjes dziecko i tez ktos cierpi .nie powinno go tam byc na tej drodze i to jest jedyna prawda.Naszego cierpienia i tak nikt nie umniejszy.Kubus Karolek-jestescie tam razem slonka kochane

 46. nawet nie macie pojecia jak wazne sa dla nas wasze slowa otuchy zwykly uscisk dloni czy objecie.Nikt nie moze byc w takiej chwili sam bo bol rozewralby nam te popekane serca.Nie bojcie sie do nas podejsc.Dzieki

 47. w wieczor wypadku przyjechalo pd nasz dom kilku chlopcow.Blyskawicznie dowiezli nas do szpitala.Jastem im ogromnie z mezemwdieczna.Nie wiem kim sa,ale dzieki wam chlopcy ogromne.Mam nadzieje ze bede miec okazje was usciskac

 48. Pani Agato.
  Podziwiam Panią za ten drugi wpis. Za to że napisała Pani ,że ten chłopak to też czyjeś dziecko. Synek jest napewno dumny z tak wspaniałej mamy. I uśmiecha się do Pani.
  Ten chłopak nie zrobił tego celowo.
  Jego mama też rozpacza.
  Każdy zdaje sobie sprawę, że trzem matką zgineło dziecko..
  Wieczne Odpoczywanie racz Im Dać Panie….

 49. jaki ja moge miec zal? zal jest tylko do jego bezmyslnosci.Ten chlopiec tez zgina .Nie chcial ich zabic ale tak sie stalo.Rodzice tez cierpia.Wszyscy mamy rozdarte serca.Mama Kuby Agnieszka

 50. to musi być straszne przeżycie dla wszystkich rodzin… matkom, ojcom najszczersze wyrazy współczucia. taka tragedia dotknie nas nie wiadomo gdzie i kiedy i nikt nie jest na to gotowy, ale wszyscy musimy trzymać się razem. Kuba był świetnym chłopakiem jak i Karol! DO ZOBACZENIA NA GÓRZE CHŁOPCY! (*)

 51. Nie znałem Kuby i Karola, lecz bardzo wtrząsła mnie ta tragedia. Składam najszczersze kondolencje dla rodziców. Modlitwa jest teraz najważniejsza, powinniśmy wspierać rodziców a nie atakować ich komentarzami ponieważ co się stało to się nie odstanie!

 52. Karol ;-( bardzo chciałabym być na pogrzebie ale nie dam rady ;-(( ale w moim sercu i pamięci będziesz na zawsze !!! [*]
  Kuby nie znałam tak dobrze ale też mi go szkoda ;-((

  Karol , już nigdy nie zobaczymy się w majdanie ;-(((

  wyrazy współczucia dla rodziny !!

 53. Są takie wspomnienia, o których będę pamiętać tylko ja i Karol. To może nic takiego, ale dla mnie wiele. Karol był moim dobrym kumplem i jest nadal… Z Kubą to samo, mimo, że znałam go krócej, to przecież Ty Karol zapoznałeś nas. Wspólne śmianie, wygłupy. Nie zapomnę Was chłopcy nigdy… I to nie są puste słowo. Obiecuję Wam, będę Was odwiedzać, kiedy tylko będę mogła. Do zobaczenia jutro, kochany.

 54. wyrazy współczucia dla rodziny Kuby i Karola ……………………. modlitwa jest teraz
  najważniejsza, powinniśmy wspierać rodziców a nie atakować ich komentarzami
  ponieważ co się stało to się nie odstanie: N.K dziewczynka 10 lat

  PRZYKRO MI

 55. ” Najbardziej straconym dla człowieka jest dzień, w którym się nie śmiał.”
  ~ Nicolas de Chamfort

  Gdyby nic się nie stało to pewnie by się śmiali.
  Współczuję rodzinom, przyjaciołom i znajomym.

 56. Pani Agnieszko, chciałabym pomoc. Z drugiej strony czuje taka ludzka niemoc. Proszę wybaczyć,ze się mijamy bez słowa. Słowa, które choć w części by ukoiły Państwa ból.Gdy się widzimy ,cos w środku mnie ściska i nie jestem w stanie nic powiedzieć.Niestety nie będę mogła być na pogrzebie Kuby.Lacze się z Państwem w bólu.Wyrazy współczucia dla rodziców,rodzin i znajomych, młodych chłopaków, których będziemy pamiętać.

 57. Pani Agnieszko chociaż Pani syna nie znałem ale Panią często widywałem jeszcze gdy Pani pracowała w Lubaczowie to bardzo Pani współczuje i przesyłam największe wyrazy współczucia. Pozdrawiam

 58. Nikt z nich nie żyje .. więc po co szukacie winnego? co to teraz da ? nic nie wróci chłopakom życia, przestańcie nazywać kogokolwiek mordercą.. teraz najważniejsze jest to żeby pamiętać i niech ten wypadek nauczy nas wszystkich pokory.

 59. I teraz sami poczytajcie kilka powyższych wpisów…! Jak mamy nie usuwać takich bezsensownych oskarżeń i wzajemnego obrzucania się inwektywami? Jako anonimowi internauci wszyscy czujecie się bardzo „mocni w gębie”! Jeżeli już trzeba jednak podpisać się imieniem i nazwiskiem pod postem (jak na facebook’u), to posty są całkowicie inne i pisane z szacunkiem dla pozostałych! Troszkę pokory i spokoju w obliczu takiej tragedii!

 60. Co się stało już się nie odstanie, tacy maluczcy ludzie jak Wy i ja i tak tego nie pojmą. Należy teraz modlic się za osoby które zginęły bez wyjątku, by Bóg okazał im miłosierdzie tam po drugiej stronie. A my śmiertelnicy możemy teraz tylko wyciągnąć z tego wnioski..Co niektórych to w ogóle nic nie nauczyło, dzisiaj młody chłopaczyna dalej na pełnym gazie folgował po skrzyżowaniach w biały dzień sportową maszyną..Po co kupować takie motory kiedy nie mamy warunków dobrych do rozpędu takiej maszyny..dookoła domy osiedlowe, ludzie na skuterach, rowerzyści itp..jedzcie na najbliższą autostradę tam się wyszaleć by potem jak człowiek wrócić do domu nie robiąc nikomu krzywdy,albo kupcie sobie crossa i po łączkach piłujcie sobie silniki.Na Kościuszki wieczorami notorycznie te same rozpędy na drodze głównej.Z waszą prędkością po ciemku wyskoczy wam zwykły jeż to już pozamiatane..

 61. Bóg odebrał mi Kubę, ale wspomnień z Nim związanych nie! I nikt nigdy mi ich nie odbierze!
  Poznałam go w 2009r na biwaku w Wielkich Oczach… Siedzieliśmy razem na korytarzu za karę. Rozmawialiśmy ze sobą bardzo, bardzo długo.
  Po pewnym okresie czasu zaprzyjaźniliśmy się. Był niezastąpiony! Pełen optymizmu! Utalentowany! Miał tyle planów na przyszłość….!
  Mieliśmy w planie się za niedługo spotkać, ale się tego nie doczekaliśmy.
  Straciłam wspaniałego kumpla, a jego rodzice ukochanego syna!
  Szczere kondolencje dla rodziców.

Comments are closed.