Czarni Oleszyce przegrali z Resovią w tie-breaku!

0

Czarni zagrali jedno z lepszych spotkań w tym sezonie. Niestety po raz kolejny doznali porażki. Po blisko dwugodzinnym meczu lepsi okazali się zawodnicy AKS Resovii II Rzeszów.

W pierwszym secie mocną zagrywką popisywał się Łukasz Pracało, przez co młody zespół z Rzeszowa został odrzucony od siatki i miał problem z wyprowadzeniem ataku. W drugiej części seta podopieczni Jerzego Wietechy poprawili swoją grę i końcówka była nerwowa. Czarni dopięli jednak swego i rozstrzygnęli seta na własną korzyść. W kolejnej odsłonie role się odmieniły, tym razem Resoviacy dominowali na zagrywce i Czarni przegrali do 20. W trzeciej odsłonie goście nie spuszczali z tonu i wydawało się, że zanosi się na kolejną przegraną partię. Czarni wyeliminowali błędy własne, odrobili kilkupunktową przewagę i wygrali także tego seta. W czwartej, wydawać by się mogło ostatniej odsłonie, wyrównana walka trwała do stanu 11:11, później zespół z Oleszyc całkowicie się pogubił i przegrał do 15-stu. W tie-breaku na początku dominowali gospodarze, ale w końcowym rozrachunku to przyjezdni cieszyli się ze zwycięstwa.

SSPS GBKomp PBS Czarni Oleszyce – AKS II Resovia Rzeszów 2:3 (25:23, 20:25, 25:20, 15:25, 11:15)

Czarni: Dworak, Mazur, Pracało, Ozga, Kasprzyk, Myśliwy i Noga (Libero) oraz Hulak, Jabłoński, Nieckarz i Stachów.