Lubaczowscy policjanci zatrzymali podejrzewanego o napad na sklep

0

fot. KPP Lubaczów

Zaledwie trzech godzin potrzebowali lubaczowscy policjanci, aby zatrzymać 20-latka podejrzewanego o napad na ekspedientkę jednego z lubaczowskich sklepów. Mężczyzna podejrzewany o ten czyn był poszukiwany przez Policję za tego typu przestępstwa.

Do napadu doszło wczoraj (czwartek, 09. grudnia) wieczorem, około godz. 19 w sklepie spożywczym na terenie jednego z lubaczowskich osiedli. Młody mężczyzna wszedł do sklepu i zaatakował ekspedientkę. Kilkukrotnie uderzając w głowę ciężkim przedmiotem obezwładnił kobietę. Ta pomimo odniesionych obrażeń zdołała uciec i wezwać pomoc. W tym czasie sprawca zniszczył sklepową kasę i ukradł z niej pieniądze. Pomimo podjętej przez właściciela sklepu próby zatrzymania napastnika, mężczyzna uciekł.

Policjanci natychmiast przystąpili do działania, ustalili rysopis sprawcy, a następnie wytypowali podejrzewanego. Okazał się nim 20-letni mężczyzna, poszukiwany przez inne jednostki policji za tego typu przestępstwa. Około godz. 22 został zatrzymany przez policjantów. Trwają czynności dowodowe w tej sprawie.

Źródło: Inf. własna, KPP Lubaczów

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here