Kolejny poszukiwany listem gończym zatrzymany

0

Lubaczowscy policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali kolejnego mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Od 10 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości poza granicami kraju. W piątek policjanci zatrzymali poszukiwanego na jednym z przystanków gdy wysiadał z „busa”.

Fot. policja.gov.pl, arch.

To kolejna zatrzymana w ostatnim czasie osoba poszukiwana listem gończym z naszego powiatu. W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o zatrzymaniu 56-letniego mieszkańca gminy Wielkie Oczy. Zatrzymany w piątek (27.10) 49-latek poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Lubaczowie do odbycia kary pozbawienia wolności od 2007 roku. List gończy wystawiono za nim w 2008 roku, kiedy to skazany mężczyzna nie zgłosił się do odbycia kary. Przez te wszystkie lata 49-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości poza granicami kraju.

Kilka dni temu kryminalni z Lubaczowa ustalili, że mężczyzna mógł przyjechać do Polski. Ku swojemu ogromnemu zaskoczeniu, 49-latek został zatrzymany na jednym z przystanków autobusowych, gdy wysiadał z „busa”, którym wcześniej podróżował.

Poszukiwany został przewieziony do zakładu karnego, w którym może spędzić najbliższe 8 miesięcy.

elubaczow.com, KPP Lubaczów


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here