Policjanci zatrzymali trzech chuliganów

2

Wczoraj wieczorem policjanci zatrzymali trzech chuliganów. Młodzi i nietrzeźwi mieszkańcy Lubaczowa idąc ulicami bardzo głośno się zachowywali. Mężczyźni odpowiedzą także za rzucanie kamieniami w domy oraz zaparkowane na podwórkach samochody.

Wczoraj około godz. 21. dyżurny Komendy Policji został powiadomiony o chuliganach idących jedną z ulic Lubaczowa. Według relacji zgłaszających było to trzech młodych mężczyzn, głośno się zachowujących i rzucają kamieniami w domy oraz zaparkowane przy nich samochody. Wysłani na miejsce zdarzenia kryminalni i dzielnicowymi szybko namierzyli wandali. Niestety na widok funkcjonariuszy młodzi ludzie zaczęli uciekać przez łąki i zarośla w kierunku Lubaczowa. Policjanci jednak nie zrezygnowali i po kilkunastu minutach namierzyli trzech mężczyzn na jednej z ulic. 23, 20 i 19-latek pomimo, że byli agresywni i pod wpływem alkoholu szybko zostali obezwładnieni i doprowadzeni do komendy.

Na uznanie zasługuje reakcja mieszkańców, dzięki którym interwencja policjantów mogła być szybka i skuteczna. Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie.

Źródło: KPP Lubaczów

Zobacz także

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here