II Zawody Spławikowe GPx Miasta Lubaczowa – znamy wyniki

450-lecie Oleszyc
Podobne wpisy

W niedzielę, 17 maja, na łowisku „Pod Młynem” w Lubaczowie rozegrano drugie zawody z cyklu Spławikowego Grand Prix Miasta Lubaczowa. Rywalizacja przyciągnęła liczne grono pasjonatów wędkarstwa, którzy mimo kapryśnej aury stanęli do zaciętej walki o miano najlepszego.

Do rywalizacji przystąpiło 36 zawodników. Zmagania trwały cztery godziny i były prowadzone w czterech oddzielnych sektorach. Choć noc poprzedzająca zawody przyniosła ulewne opady deszczu, rano pogoda okazała się łaskawa i na czas trwania turnieju opady ustały. Warunki te wpłynęły pozytywnie na aktywność ryb – łączna waga złowionych okazów wyniosła aż 91,690 kg.

W klasyfikacji ogólnej bezkonkurencyjny okazał się Jarosław Prus, który zdobył 8930 punktów i tym samym zapewnił sobie zwycięstwo w turnieju. Na drugim stopniu podium stanął Tomasz Tomasik z wynikiem 5190 punktów, a trzecią lokatę wywalczył Bogdan Pęcak, gromadząc 4920 punktów.

Najlepsi wędkarze odebrali pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Oficjalnej dekoracji dokonali wiceprezes koła Waldemar Szymeczko, sekretarz Zbigniew Pęcak oraz kapitan sportowy Łukasz Chuchla. Nad prawidłowym i bezpiecznym przebiegiem rywalizacji czuwała komisja sędziowska w składzie: Zbigniew Pęcak, Bogusław Bernacki oraz Łukasz Chuchla.

Po zakończeniu sportowych zmagań i oficjalnej ceremonii, organizatorzy zaprosili wszystkich uczestników na wspólny ciepły posiłek przy grillu.

Fot. MK Hutnik.

zostaw odpowiedź
Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

450-lecie Oleszyc
Zobacz pełny kalendarz
Nasz patronat
Często czytane