Szeregi podkarpackiej policji zasilili nowi funkcjonariusze

450-lecie Oleszyc
Podobne wpisy

W auli Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie odbyła się podniosła uroczystość. Grupa sześciu nowo przyjętych funkcjonariuszy złożyła ślubowanie, oficjalnie rozpoczynając służbę w szeregach podkarpackiej Policji.

Dla młodych adeptów sztuki policyjnej to moment przełomowy, który wieńczy proces rekrutacji i otwiera drogę do pracy na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców całego regionu.

Ślubowanie przyjął Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie, nadinspektor Andrzej Patrzałek. W wydarzeniu uczestniczyli również zaproszeni goście, w tym Józef Gdański – Dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego, który reprezentował Wojewodę Podkarpackiego.

Fot. KWP Rzeszów.

Najnowsze wpisy
zostaw odpowiedź
Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

450-lecie Oleszyc
Zobacz pełny kalendarz
Nasz patronat
Często czytane