W auli Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie odbyła się podniosła uroczystość. Grupa sześciu nowo przyjętych funkcjonariuszy złożyła ślubowanie, oficjalnie rozpoczynając służbę w szeregach podkarpackiej Policji.
Dla młodych adeptów sztuki policyjnej to moment przełomowy, który wieńczy proces rekrutacji i otwiera drogę do pracy na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców całego regionu.
Ślubowanie przyjął Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie, nadinspektor Andrzej Patrzałek. W wydarzeniu uczestniczyli również zaproszeni goście, w tym Józef Gdański – Dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego, który reprezentował Wojewodę Podkarpackiego.
Fot. KWP Rzeszów.











