W Starostwie Powiatowym w Lubaczowie odbyło się uroczyste pożegnanie wieloletnich pracowników, którzy zakończyli swoją aktywność zawodową i udali się na zasłużoną emeryturę. Ze strukturami urzędu pożegnali się Pani Józefa Kiełbowicz oraz Pan Antoni Nepelski.
Pani Józefa Kiełbowicz przez ponad 27 lat pracowałą w urzędzie, a ostatnie lata pełniła funkcję Naczelnika Wydziału Komunikacji. W trakcie swojej wieloletniej pracy dała się poznać jako osoba kompetentna, życzliwa i w pełni oddana powierzonym obowiązkom. Stanowiła filar swojego wydziału, będąc wsparciem zarówno dla współpracowników, jak i mieszkańców powiatu lubaczowskiego.
Na emeryturę przeszedł również Pan Antoni Nepelski, który był związany z Wydziałem Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami. Współpracownicy zapamiętają go jako pracownika rzetelnego, sumiennego i zawsze gotowego do niesienia pomocy.
Podczas spotkania Barbara Broź, Starosta Lubaczowski, złożyła podziękowania za lata sumiennej pracy, zaangażowanie w rozwój samorządu oraz wkład w sprawne funkcjonowanie urzędu, życząc emerytom spokoju i realizacji dalszych planów osobistych.
Dziękuję za wszystkie lata zaangażowania, profesjonalizmu, życzliwości oraz wkład w rozwój i sprawne funkcjonowanie Starostwa Powiatowego w Lubaczowie. Państwa praca pozostawiła trwały ślad w historii naszego urzędu. Życzę dużo zdrowia, spokoju, realizacji pasji, wielu pięknych chwil w gronie najbliższych oraz satysfakcji z nowego etapu życia. Niech emerytura będzie czasem odpoczynku, radości i spełnienia marzeń! – podsumowała w mediach społecznościowych Barbara Broź.





Teraz chyba dużo się poprawi w Wydziale Komunikacji…
Pan po prawej to niezwykle pomocny i miły człowiek.