Pożegnanie lata w Oleszycach – koncert i biesiada z zespołem „Cztery Pory Roku”

450-lecie Oleszyc
Podobne wpisy

Najbliższa niedziela, 5 października, w Oleszycach zapowiada się niezwykle muzycznie i tanecznie. To za sprawą koncertu pod hasłem „To nic, że jesień… złote liście tańczą”, na który zaprasza Zespół Wokalno-Instrumentalny „Cztery Pory Roku”.

Publiczność będzie miała okazję wspólnie biesiadować przy znanych i lubianych piosenkach, które poprowadzą artyści zespołu. Na scenie wystąpi także młodzieżowa grupa taneczna oraz Szkoła Tańca „Fantazja”, prezentując swoje umiejętności w barwnych pokazach. W programie wydarzenia nie zabraknie humoru, satyry, poezji oraz niespodzianek przygotowanych dla uczestników. Organizatorzy zachęcają do udziału w spotkaniu, które ma być okazją do wspólnego śpiewania, tańca i spędzenia jesiennego wieczoru w radosnej atmosferze.

Początek wydarzenia o godz. 17:00 w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury.

zostaw odpowiedź
Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

450-lecie Oleszyc
Zobacz pełny kalendarz
Nasz patronat
Często czytane