W najbliższy poniedziałek, 15 września, w Rudzie Różanieckiej odbędzie się spotkanie konsultacyjne dotyczące nowych projektów i produktów turystycznych Roztocza. Uczestnicy porozmawiają m.in. o trasach rowerowych, szlaku geokulturowym, historii kuźnic i dymarek oraz wielokulturowości regionu.
Związek Powiatowo-Gminny „Ziemia Lubaczowska” wspólnie z Powiatem Lubaczowskim, Miastem i Gminą Cieszanów oraz Miastem i Gminą Narol zapraszają do udziału w spotkaniu konsultacyjnym dotyczącym nowych projektów i produktów turystycznych Roztocza. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 15 września o godz. 17:00 w Dębowym Dworze w Rudzie Różanieckiej.
Podczas konsultacji omawiane będą m.in. takie propozycje, jak:
- – BikeHub Roztocze w Hucie Różanieckiej,
- – Rowerem po dobrach Łosiów na Roztoczu,
- – Szlak geokulturowy Roztocza,
- – Śladem Kuźnic i Dymarek na Roztoczu,
- – Wielokulturowość między Tanwią a Sołotwą na Roztoczu.
Organizatorzy kierują zaproszenie do szerokiego grona przedstawicieli branży turystycznej i okołoturystycznej – właścicieli obiektów noclegowych i gastronomicznych, muzeów, atrakcji i zabytków, gospodarstw agroturystycznych, przewodników, operatorów turystyki aktywnej, producentów lokalnych wyrobów, a także organizacji pozarządowych działających w tym sektorze. Celem spotkania jest wspólna dyskusja nad projektami, które w przyszłości mają wzmocnić ofertę turystyczną Roztocza, podnieść atrakcyjność regionu oraz lepiej wykorzystać jego dziedzictwo kulturowe i naturalne.
Dla osób, które nie mogą przybyć osobiście, przygotowano możliwość uczestnictwa online pod adresem: https://gogrant.clickmeeting.com/konsultacje-projektow-i-produktow-turystycznych-roztocza.




