Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie zaprasza seniorów z terenu powiatu lubaczowskiego na spotkanie poświęcone tematyce zdrowego żywienia.
Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję spotkać się ze specjalistą dietetykiem, który przedstawi najważniejsze potrzeby żywieniowe osób starszych oraz omówi sposoby planowania i przygotowywania posiłków dostosowanych do ich potrzeb zdrowotnych. Inicjatywa ma na celu zwiększenie świadomości w zakresie zdrowego stylu życia oraz promowanie dobrych nawyków żywieniowych wśród seniorów. Dla uczestników seminarium przewidziano poczęstunek. Organizatorem wydarzenia jest Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie, a partnerami Fundacja Misja Obywatelska oraz Muzeum Kresów w Lubaczowie.
Seminarium odbędzie się we środę, 6 sierpnia o godz. 15:00 w Muzeum Kresów w Lubaczowie.





Seniorom by się przydało ograniczenie w promocjach biedry czy lidla bo żrą masło na potęgę. Nie wiem do czego go dodają ale biorą na kilka kart. A od wczoraj rzucili się na promocyjny cukier „kup pięć kilo a pięć damy ci za darmo”.
trochę jest mi smutno. bo już się skończyło a też chciałam 30 kilo cukru na przetwory