Za nami muzyczna inauguracja Festiwalu Dziedzictwa Kresów [ZDJĘCIA]

450-lecie Oleszyc
Podobne wpisy

W piątkowy wieczór, 18 lipca, w przestrzeni Zespołu Cerkiewnego w Radrużu odbył się koncert „Z nową wiosną – dźwięki kwieciem malowane”. Była to muzyczna inauguracja Festiwalu Dziedzictwa Kresów.

Na scenie wystąpili wybitni artyści: Iwona Hossa (sopran), prof. dr hab. Robert Marat (pianista, kameralista), Adam Zdunikowski (tenor) oraz Przemysław Stippa – aktor Teatru Narodowego w Warszawie. Ich występ poruszył publiczność i wprowadził wszystkich w niezwykły klimat Kresów.

Galeria zdjęć.

zostaw odpowiedź
Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

450-lecie Oleszyc
Zobacz pełny kalendarz
Nasz patronat
Często czytane