Strażacy z Narola uratowali kota uwięzionego na drzewie

450-lecie Oleszyc
Podobne wpisy

Strażacy z jednostki OSP w Narolu mieli w czwartkowy poranek nietypową interwencję. Druhowie udali się z pomocą do kota, który utknąl na drzewie.

W czwartek, 5 czerwca 2025 r. o godzinie 7:44, jednostka OSP KSRG Narol została zadysponowana do nietypowej interwencji w miejscowości Lipsko, przy ul. Krętej. Powodem wezwania była pomoc zwierzęciu – kot od trzech dni utknął na drzewie i nie był w stanie samodzielnie zejść na ziemię. Strażacy, po sprawieniu drabiny, sprawnie dostali się na wysokość, na której znajdowało się przestraszone zwierzę. Cała akcja przebiegła bez komplikacji – kot został bezpiecznie sprowadzony na dół.

To kolejny przykład zaangażowania i gotowości druhów z Narola do niesienia pomocy nie tylko ludziom, ale i zwierzętom.

Kilkoma zdjęciami z akcji strażacy podzielili się na swoim profilu:

zostaw odpowiedź
Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

450-lecie Oleszyc
Zobacz pełny kalendarz
Nasz patronat
Często czytane