Za nami finał I Ogólnopolskiego Konkursu Tańca „Tańcz i lśnij”. Jury oceniając występy doceniło talent i umiejętności trzech młodych tancerek z Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie.
W czwartek, 9 stycznia ogłoszono wyniki konkursu, który przeprowadzony został w formie on-line. Pokazy taneczne dziewcząt z Lubaczowa w kategorii „Inne formy” zostały bardzo wysoko ocenione przez jury. W konkurencji solo, w grupie wiekowej 13+ pierwsze miejsce zdobyła Milena Kruk, a trzecie miejsce zajęła Wiktoria Chudy. Natomiast w grupie wiekowej 10-12 lat drugą nagrodę otrzymała Gabriela Kobiałka. Wszystkie nagrodzone tancerki pracują pod kierunkiem instruktor Iwony Zabrońskiej-Kapłon.
Jury konkursu składało się z doświadczonych tancerzy i choreografów, takich jak Kacper Bożek, Julia Hałka i Agnieszka Wolanin. Każdy z jurorów ma bogate doświadczenie w dziedzinie tańca i choreografii, co pozwoliło na rzetelną ocenę prezentacji konkursowych.
Ogólnopolski Konkurs Tańca „Tańcz i lśnij” został zorganizowany po raz pierwszy przez Przystań Rozwoju Osobistego Agnieszka Wolanin z Krakowa. Celem konkursu było promowanie talentów tanecznych, różnych stylów tańca i umożliwienie uczestnictwa osobom z całego kraju. Dzięki temu tancerze z Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie mieli szansę zaprezentować swoje umiejętności szerszej publiczności i zdobyć cenne nagrody.
Mamy nadzieję, że sukcesy tancerzy z Lubaczowa będą inspiracją dla innych młodych talentów. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich instruktorowi i życzymy dalszych sukcesów na parkiecie tanecznym.
Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 15 tysięcy naszych obserwujących!