W atmosferze świątecznego ciepła, w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe funkcjonariuszy i pracowników cywilnych.
Podczas spotkania Komendant Powiatowy PSP st. kpt. Piotr Szpytma złożył serdeczne życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne wszystkim funkcjonariuszom, pracownikom cywilnym oraz ich rodzinom. Nie zabrakło również duchowego akcentu. Powiatowy kapelan strażaków, ks. Sławomir Szewczak, udzielił wszystkim obecnym Bożego błogosławieństwa, przypominając o wartościach, jakie niesie czas Bożego Narodzenia.
Wspólna modlitwa oraz przełamanie się opłatkiem były momentami, które podkreśliły jedność i wzajemny szacunek wśród uczestników spotkania. Wydarzenie stało się także okazją do podsumowania mijającego roku oraz podziękowania za służbę i pracę na rzecz lokalnej społeczności.
Śledź nas w Google News
Obserwuj elubaczow.comBądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 15 tysięcy naszych obserwujących!

