W Parafii św. Stanisława BM w Lubaczowie, w czwartek 19 grudnia o godz. 9.00 odbędzie się spotkanie opłatkowe. Przy świątecznym stole zasiądą osoby samotne, ubogie, starsze oraz mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej z naszego regionu.
Spotkanie organizowane jest przez Parafię św. Stanisława BM oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubaczowie. Celem tego wydarzenia jest nie tylko wzmocnienie więzi międzyludzkich, ale także wsparcie osób potrzebujących w okresie świątecznym. Poprzez wspólne dzielenie się opłatkiem, składanie życzeń i rozmowy przy stole organizatorzy chcą sprawić, aby czas Bożego Narodzenia był dla wszystkich pełen ciepła i dobroci.
Organizatorzy zapraszają do udziału w spotkaniu. Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku. Każdy, kto pojawi się na spotkaniu, otrzyma paczkę świąteczną.
PZ, elubaczow.com
Śledź nas w Google News
Obserwuj elubaczow.comBądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 15 tysięcy naszych obserwujących!

