Od kilku dni miasto Narol boryka się z dość nieprzyjemnymi utrudnieniami. Mowa tu o brzydkim zapachu, który wydobywa się z sieci kanalizacyjnej.
Problem z fetorem pojawił się w zasięgu ulic: J. Wolańczyka, Kazimierzowskiej, Kościelnej, Granicznej oraz Rynek. Władze miasta przepraszają mieszkańców za powstały kłopot. Jak poinformowano na mediach społecznościowych Miasta i Gminy Narol, tuż po zgłoszeniu problemu pracownicy gospodarki komunalnej zajęli się ustalaniem przyczyn wydobywającego się odoru. Niezbędne okazały się konsultacje z technologiem, lecz dzięki temu ustalony został powód zaistniałej sytuacji. Obecnie prowadzone są prace mające na celu neutralizację brzydkiego zapachu.
Podobne problemy pojawiły się także w innych gminach.
elubaczow.com, kdb
Śledź nas w Google News
Obserwuj elubaczow.comBądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 15 tysięcy naszych obserwujących!


![Roztoczański Dzień Dziecka i otwarcie świetlicy w Rudzie Różanieckiej [ZDJĘCIA]](https://elubaczow.com/wp-content/uploads/2026/06/713423409_1441349358037117_8336515420200347078_n-218x150.jpg)
![W Lipsku oddano hołd bohaterom walczącym z UPA [ZDJĘCIA]](https://elubaczow.com/wp-content/uploads/2026/05/704229509_1431481589023894_1540085887487167029_n-218x150.jpg)



![Bogata w wydarzenia majówka w gminie Narol [ZDJĘCIA]](https://elubaczow.com/wp-content/uploads/2026/05/686907150_1416708980501155_8374659193535666345_n-218x150.jpg)