Miniony piątek (30.08) na długo zapisze się w historii Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Dzikowie. Tego dnia późnym wieczorem, przed budynkiem jednostki pojawił się nowy wóz ratowniczo-gaśniczy GBA.
Ten długo oczekiwany moment wywołał ogromne emocje wśród wszystkich członków OSP. Nowy wóz ratowniczo-gaśniczy GBA 4,2/2,8 na podwoziu Volvo, wyposażony w najnowsze technologie, znacząco zwiększy naszą zdolność do szybkiego i skutecznego działania w sytuacjach kryzysowych, co przekłada się na jeszcze lepszą ochronę mieszkańców naszej gminy.
Przywitanie nowego wozu miało wyjątkową oprawę. Zobaczcie jak wyglądał tej wyjątkowy wieczór w Starym Dzikowie.
Śledź nas w Google News
Obserwuj elubaczow.comBądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 15 tysięcy naszych obserwujących!






![Strażacki Dzień Dziecka w Cieszanowie [ZAPOWIEDŹ]](https://elubaczow.com/wp-content/uploads/2026/05/695828371_989148353465029_7194109869810965124_n-218x150.jpg)
