Poznaliśmy terminarz jarosławskiej grupy rozgrywek w klasie okręgowej sezonu 2024/2025. Do rywalizacji przystąpiło 16 zespołów, w tym dwa z powiatu lubaczowskiego.

Rozgrywki nowego sezonu jarosławskiej „okręgówki” ruszą w drugi weekend sierpnia (10-11.08). Wśród 16 zespołów rywalizować będą dwa z powiatu lubaczowskiego. Mowa tu o Starcie Lisie Jamy, który ubiegły sezon zakończył na szóstym miejscu na tym szczeblu rywalizacji oraz horynieckiem Zdroju, który będzie beniaminkiem ligi.

Oto terminarz I rundy ligowej rywalizacji:

Kolejka 1 – 10-11 sierpnia

Santos Piwoda – Biało-Czerwoni Kaszyce
Start Lisie Jamy – Piast Tuczempy
Start Pruchnik – Płomień Morawsko
Orzeł Torki – LKS Skołoszów
Dąb Dobkowice – Gorliczanka Gorliczyna
Zdrój Horyniec – Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisłoczanka Tryńcza – Polonia Przemyśl
Sanoczanka Święte – Czuwaj Przemyśl

Kolejka 2 – 14 sierpnia

Biało-Czerwoni Kaszyce – Czuwaj Przemyśl
Polonia Przemyśl – Sanoczanka Święte
Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłoczanka Tryńcza
Gorliczanka Gorliczyna – Zdrój Horyniec
LKS Skołoszów – Dąb Dobkowice
Płomień Morawsko – Orzeł Torki
Piast Tuczempy – Start Pruchnik
Santos Piwoda – Start Lisie Jamy

Kolejka 3 – 24-25 sierpnia

Start Lisie Jamy – Biało-Czerwoni Kaszyce
Start Pruchnik – Santos Piwoda
Orzeł Torki – Piast Tuczempy
Dąb Dobkowice – Płomień Morawsko
Zdrój Horyniec – LKS Skołoszów
Wisłoczanka Tryńcza – Gorliczanka Gorliczyna
Sanoczanka Święte – Wólczanka Wólka Pełkińska
Czuwaj Przemyśl – Polonia Przemyśl

Kolejka 4 – 31 sierpnia-1 września

Biało-Czerwoni Kaszyce – Polonia Przemyśl
Wólczanka Wólka Pełkińska – Czuwaj Przemyśl
Gorliczanka Gorliczyna – Sanoczanka Święte
LKS Skołoszów – Wisłoczanka Tryńcza
Płomień Morawsko – Zdrój Horyniec
Piast Tuczempy – Dąb Dobkowice
Santos Piwoda – Orzeł Torki
Start Lisie Jamy – Start Pruchnik

Kolejka 5 – 7-8 września

Start Pruchnik – Biało-Czerwoni Kaszyce
Orzeł Torki – Start Lisie Jamy
Dąb Dobkowice – Santos Piwoda
Zdrój Horyniec – Piast Tuczempy
Wisłoczanka Tryńcza – Płomień Morawsko
Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów
Czuwaj Przemyśl – Gorliczanka Gorliczyna
Polonia Przemyśl – Wólczanka Wólka Pełkińska

Kolejka 6 – 14-15 września

Biało-Czerwoni Kaszyce – Wólczanka Wólka Pełkińska
Gorliczanka Gorliczyna – Polonia Przemyśl
LKS Skołoszów – Czuwaj Przemyśl
Płomień Morawsko – Sanoczanka Święte
Piast Tuczempy – Wisłoczanka Tryńcza
Santos Piwoda – Zdrój Horyniec
Start Lisie Jamy – Dąb Dobkowice
Start Pruchnik – Orzeł Torki

Kolejka 7 – 21-22 września

Orzeł Torki – Biało-Czerwoni Kaszyce
Dąb Dobkowice – Start Pruchnik
Zdrój Horyniec – Start Lisie Jamy
Wisłoczanka Tryńcza – Santos Piwoda
Sanoczanka Święte – Piast Tuczempy
Czuwaj Przemyśl – Płomień Morawsko
Polonia Przemyśl – LKS Skołoszów
Wólczanka Wólka Pełkińska – Gorliczanka Gorliczyna

Kolejka 8 – 28-29 września

Biało-Czerwoni Kaszyce – Gorliczanka Gorliczyna
LKS Skołoszów – Wólczanka Wólka Pełkińska
Płomień Morawsko – Polonia Przemyśl
Piast Tuczempy – Czuwaj Przemyśl
Santos Piwoda – Sanoczanka Święte
Start Lisie Jamy – Wisłoczanka Tryńcza
Start Pruchnik – Zdrój Horyniec
Orzeł Torki – Dąb Dobkowice

Kolejka 9 – 5-6 października

Dąb Dobkowice – Biało-Czerwoni Kaszyce
Zdrój Horyniec – Orzeł Torki
Wisłoczanka Tryńcza – Start Pruchnik
Sanoczanka Święte – Start Lisie Jamy
Czuwaj Przemyśl – Santos Piwoda
Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy
Wólczanka Wólka Pełkińska – Płomień Morawsko
Gorliczanka Gorliczyna – LKS Skołoszów

Kolejka 10 – 12-13 października

Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów
Płomień Morawsko – Gorliczanka Gorliczyna
Piast Tuczempy – Wólczanka Wólka Pełkińska
Santos Piwoda – Polonia Przemyśl
Start Lisie Jamy – Czuwaj Przemyśl
Start Pruchnik – Sanoczanka Święte
Orzeł Torki – Wisłoczanka Tryńcza
Dąb Dobkowice – Zdrój Horyniec

Kolejka 11 – 19-20 października

Zdrój Horyniec – Biało-Czerwoni Kaszyce
Wisłoczanka Tryńcza – Dąb Dobkowice
Sanoczanka Święte – Orzeł Torki
Czuwaj Przemyśl – Start Pruchnik
Polonia Przemyśl – Start Lisie Jamy
Wólczanka Wólka Pełkińska – Santos Piwoda
Gorliczanka Gorliczyna – Piast Tuczempy
LKS Skołoszów – Płomień Morawsko

Kolejka 12 – 26-27 października

Biało-Czerwoni Kaszyce – Płomień Morawsko
Piast Tuczempy – LKS Skołoszów
Santos Piwoda – Gorliczanka Gorliczyna
Start Lisie Jamy – Wólczanka Wólka Pełkińska
Start Pruchnik – Polonia Przemyśl
Orzeł Torki – Czuwaj Przemyśl
Dąb Dobkowice – Sanoczanka Święte
Zdrój Horyniec – Wisłoczanka Tryńcza

Kolejka 13 – 2-3 listopada

Wisłoczanka Tryńcza – Biało-Czerwoni Kaszyce
Sanoczanka Święte – Zdrój Horyniec
Czuwaj Przemyśl – Dąb Dobkowice
Polonia Przemyśl – Orzeł Torki
Wólczanka Wólka Pełkińska – Start Pruchnik
Gorliczanka Gorliczyna – Start Lisie Jamy
LKS Skołoszów – Santos Piwoda
Płomień Morawsko – Piast Tuczempy

Kolejka 14 – 9-10 listopada

Biało-Czerwoni Kaszyce – Piast Tuczempy
Santos Piwoda – Płomień Morawsko
Start Lisie Jamy – LKS Skołoszów
Start Pruchnik – Gorliczanka Gorliczyna
Orzeł Torki – Wólczanka Wólka Pełkińska
Dąb Dobkowice – Polonia Przemyśl
Zdrój Horyniec – Czuwaj Przemyśl
Wisłoczanka Tryńcza – Sanoczanka Święte

Kolejka 15 – 16-17 listopada

Sanoczanka Święte – Biało-Czerwoni Kaszyce
Czuwaj Przemyśl – Wisłoczanka Tryńcza
Polonia Przemyśl – Zdrój Horyniec
Wólczanka Wólka Pełkińska – Dąb Dobkowice
Gorliczanka Gorliczyna – Orzeł Torki
LKS Skołoszów – Start Pruchnik
Płomień Morawsko – Start Lisie Jamy
Piast Tuczempy – Santos Piwoda


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here