Przed nami dwa dni pełne atrakcji i wspaniałej zabawy. W Narolu, 12 i 13 lipca, odbędzie się XXIV Cesarsko-Królewski Jarmark Galicyjski.

Zanim wystawcy pojawią się ze swoimi ofertami, w piątek, 12 lipca o godzinie 15:00, odbędzie się uroczysta sesja Rady Miejskiej w Narolu w Pałacu Łosiów. W jej trakcie z wykładem pt. „Florian Łaszcz i Feliks Antoni Łoś – o założycielu i odnowicielu Narola” wystąpi prof. dr hab. Henryk Gmiterek.

Natomiast w sobotę, 13 lipca o godzinie 10:00 rozpocznie się ruch jarmarczny na rynku. Zaplanowano wiele atrakcji, m.in. konkurs nalewek czy turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Narol. Oficjalne otwarcie jarmarku nastąpi o godzinie 16:00.

W trakcie wydarzenia na scenie w rynku będą odbywały się występy zespołów z Gminnego Ośrodka Kultury w Narolu, pokazy karate tradycyjnego, występy zespołu dziecięcego OKSAMYT z Rawy Ruskiej, Kapeli Kataryna, Opa Cupa, Big Bike Orchestra, a gwiazdą wieczoru będzie zespół Red Lips, który w 2013 roku szturmem podbił Polskie stacje radiowe hitem „To co nam było”. Na zakończenie zaplanowana jest dyskoteka.

Dodatkowo przez cały dzień dla uczestników dostępne będą stoiska handlowe, pojawią się rękodzielnicy oraz koła gospodyń wiejskich. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here