W najbliższą niedzielę w Starym Dzikowie ruszy Festyn, który odbędzie się na stadionie sportowym. To będzie doskonała okazja do spędzenia czasu w rodzinnej atmosferze i podziwiania zawodów sportowych oraz delektowania się występami artystycznymi.

W programie Festynu znalazły się turnieje sportowe. Fani piłki nożnej będą mieli okazję kibicować podczas Turnieju o „Puchar Lata 2024” Starosty Lubaczowskiego, natomiast miłośnicy siatkówki będą mogli śledzić rywalizację o „Puchar Lata 2024” Członka Zarządu Powiatu Lubaczowskiego. Na boisku wystąpią zespoły takie jak „Pogoń-Sokół” Lubaczów, „Czerwoni” Cewków, „Juvenia” Cieszanów oraz „Victoria” Stary Dzików.

Poza sportowymi emocjami czekają nas także artystyczne atrakcje. Na scenie pojawi się zespół muzyczny „Cantina”, który zaprezentuje niezapomniane koncerty. Dla najmłodszych uczestników festynu przygotowano wiele niespodzianek – otwarte zostanie wesołe miasteczko z dmuchanymi zjeżdżalniami, a także pojawi się możliwość zakupienia waty cukrowej oraz pop-cornu.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here