Amazon AWS – zaawansowane technologie nigdy nie były tak łatwo dostępne!

Usługi chmurowe stanowią doskonałą alternatywę wobec konieczności inwestowania w sprzęt, oprogramowanie i specjalistów we własnym zakresie. Szacuje się, że Amazon AWS ma już 1/3 udziałów w tym rynku. Co o tym zdecydowało? Przekonaj się, jakie korzyści może odnieść Twój biznes!

 • – Na Amazon Web Services składa się ponad 200 różnorodnych usług, dostępnych w 80 strefach i 25 regionach geograficznych.
 • – W chmurze AWS możliwe jest m.in. przechowywanie kopii zapasowych, zarządzanie bazami danych, tworzenie i działanie oprogramowania i wiele więcej.
 • – Miliony klientów Amazon AWS szczególnie cenią sobie wysoki poziom bezpieczeństwa oraz rozliczenia oparte o rzeczywiste zużycie zasobów.

Przetwarzanie danych w chmurze i cloud computing, to udostępnianie przestrzeni dyskowej, mocy obliczeniowej i innych zasobów za pośrednictwem internetu. Wystarczy dostęp do sieci, by niezależnie od własnego sprzętu i infrastruktury korzystać z wielu produktów oraz najnowocześniejszych rozwiązań. Przewaga AWS nad konkurentami z branży wynika z kilku czynników – prostoty obsługi, elastyczności, innowacyjności, skalowalności, opłacalności, niezawodności czy dużej dostępności. Obecnie z usługi można korzystać w 25 regionach, które podzielono na 80 stref.

Amazon AWS oferuje znacznie więcej, niż tylko miejsce w chmurze na przechowywanie danych

Komputerowa chmura powszechnie kojarzy się z dyskiem, na który można przesyłać pliki (do pewnej granicy pojemności) i dzięki temu zarządzać swoimi danymi z dowolnego miejsca na Ziemi, w którym można się połączyć z internetem. Tymczasem Amazon Simple Storage Service to dopiero początek! Na liście najpopularniejszych usług Amazon Web Services są:

 • EC2 – wirtualne serwery;
 • DynamoDB – system bazodanowy;
 • SageMaker – platforma uczenia maszynowego;
 • CAF-AI – do wdrażania rozwiązań bazujących na sztucznej inteligencji;
 • Athena – analityka;
 • Coretto – narzędzia deweloperskie;
 • Identity and Access Management – poprawa cyfrowego bezpieczeństwa;
 • Lambda – umożliwia uruchomienie kodu bez stałego dostępu do serwera.

Powyższa lista i tak nie wyczerpuje tematu. Trudno się w tym wszystkim połapać? Istnieje oficjalny program certyfikacji, zweryfikowani partnerzy świadczą nieocenioną pomoc we wdrażaniu usług Amazon AWS. Na https://thestory.is/pl/proces/faza-wdrozenia/amazon-aws/ możesz dowiedzieć się więcej o dostępnych usługach i potencjalnej wartości, jaką wnoszą do biznesu.

Amazon Web Services świetnie sprawdza się do ulepszania i tworzenia aplikacji sieciowych

Każdy program potrzebuje określonych zasobów, by działać poprawnie. Im bardziej zaawansowane funkcje, tym większe wymagania sprzętowe. Rozwiązania SaaS (System as a Service) pozwalają korzystać z aplikacji nawet na starszych i wolniejszych urządzeniach – odpada konieczność upgrade’u sprzętu, zwiększa się grono potencjalnych klientów. Za pomocą AWS można wykreować nowe, niesamowite możliwości dla swojego biznesu i jego dalszego rozwoju.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here