Muzeum Kresów w Lubaczowie już od jutra (5.07) rusza z wakacyjnymi zajęciami dla dzieci. Jeśli szukasz pomysłu na spędzenie wakacji w mieście i chcesz zapewnić swojemu dziecku atrakcje oraz ciekawe formy spędzania wolnego czasu, to „Wakacje w muzeum” są idealnym rozwiązaniem. To nie tylko połączenie edukacji i zabawy, ale także doskonała okazja do rozwijania umiejętności plastycznych, kreatywności oraz wyobraźni.

Każdego piątku lipca i sierpnia o godzinie 11:00 rozpoczynają się zajęcia dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat. W programie znajdują się liczne aktywności, takie jak zwiedzanie Muzeum Kresów, Zespołu Zamkowo-Parkowego, „Galerii Oficyna”, spacery przyrodnicze, edukacyjne zajęcia plastyczne i wiele innych. Całość trwa do godziny 12:30, a koszt zajęć wynosi jedynie 7 zł od dziecka.

Na zajęcia obowiązują zapisy. Zgłoszenia przyjmuje Dział Edukacji Muzeum pod numerem telefonu 16 632 18 02. Pierwsze zajęcia rozpoczynają się już w piątek, 5 lipca.

Zajęcia w lipcu to m.in. spacer po Zespole Zamkowo-Parkowym w poszukiwaniu parkowych żab, podglądanie portretowych dam, tworzenie rzeźb z pianki montażowej czy wykonanie wianków z kwiatów. Natomiast w sierpniu dzieci będą miały okazję malować pejzaże, poznawać sekrety palety malarza, tworzyć portrety kwiatów i kolaż przyjaźni. Szczegółowy program znajduje się na stronie Muzeum Kresów.

„Wakacje w Muzeum” to doskonała okazja do spędzenia czasu w nietypowym miejscu, pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy z pewnością sprawią, że wakacje będą niezapomniane. Nie czekaj, zapisz swoje dziecko na zajęcia już teraz i pozwól mu czerpać radość ze sztuki i kreatywności.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here