Policjanci z Lubaczowa ustalili sprawcę zniszczenia mienia w zespole Parkowo-Zamkowym przy Muzeum Kresów w Lubaczowie. 16-latek odpowie przed sądem rodzinnym za pomalowanie sprayem na płytach piaskowca i połamanie ławki.

W sobotę, do lubaczowskiej jednostki zgłosił się pracownik Muzeum Kresów, który zgłosił uszkodzenie mienia na terenie zespołu Parkowo-Zamkowego w Lubaczowie. W wyniku prowadzonych czynności ustalono, że do zdarzenia doszło 21 czerwca br., w godzinach wieczornych. Na płytach z piaskowca, sprayem namalowano graffiti oraz połamano ławkę. Sprawcą czynu okazał się 16-latek.

Dalsze postępowanie w sprawie nastolatka prowadzone będzie przez Wydział Rodzinny i Nieletnich Sądu Rejonowego w Lubaczowie.

elubaczow.com, KPP Lubaczów


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

6 komentarze

  1. Wy to jednak jesteście Animale . Czyjeś dzieci byście tłukli . A wasze to święte krowy . Wy którzy nigdy nie byliście młodzi . Dajcie chłopakowi szanse przeprosić odrobić lub żeby się przysłużył w tym parku . A nie zgnoić . Co ma robić w wakacje w tym Lubaczowie ? Tego nie wolno tamto za kasę . Basen to chyba sobie urząd miasta wybudował bo to żadna rekreacja dla młodzieży . Litości dla chłopaka

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here