Społeczność uczniowska, rodzice oraz zaproszeni goście bawili się w środę (19.06) na Pikniku Rodzinnym zorganizowanym przez Zespół Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie. Wydarzenie obfitowało w różnorodne atrakcje, które dostarczyły uczestnikom mnóstwo radości i niezapomnianych wrażeń.

Świętowanie rozpoczęło się od uroczystej prezentacji nowoczesnego sprzętu rehabilitacyjnego, który został pozyskany i dofinansowany z projektu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Oficjalnie otwarto również nową pracownię praktyczno-techniczną przy szkolnym internacie, co stanowi ważny krok w rozwoju placówki i jej oferty edukacyjnej.

Następnie przyszedł czas na zabawę. Uczestnicy mogli cieszyć się muzyką, tańcami, zajęciami zumby, lodami, dmuchańcami oraz słodkościami przygotowanymi przez rodziców i starszych uczniów. Niespodzianką były fascynujące eksperymenty z suchym lodem i ogniem, które przeprowadził pan Kevin Węgrzyn z Laurus Academy, dostarczając wszystkim niecodziennych i ekscytujących wrażeń.

Kulminacyjnym punktem pikniku były dwa emocjonujące mecze piłki nożnej. Pierwszy mecz rozegrali uczniowie przeciwko drużynie nauczycieli, a wynik 1:0 dla uczniów został przyjęty z entuzjazmem przez kibiców. W drugim meczu uczniowie zmierzyli się z drużyną rodziców. Tym razem to rodzice okazali się lepsi, wygrywając mecz 1:0, co spotkało się z gromkimi brawami ze strony widowni.

Piknik Rodzinny był nie tylko okazją do wspólnej zabawy, ale również do integracji społeczności szkolnej, rodziców i zaproszonych gości. Wydarzenie to stanowiło miły akcent na zakończenie roku szkolnego, podkreślając ważność wspólnego spędzania czasu.

Galeria zdjęć, fot. Zespół Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here