Fot. A. Brzyski, arch.

Przed nami jedno z najbardziej wyczekiwanych świąt letnich. W Baszni Dolnej, 22 czerwca, w sobotę odbędzie się Noc Świętojańska. To wyjątkowa okazja do wspólnego świętowania i przeżycia magicznej atmosfery.

W programie tego wydarzenia znajdą się liczne atrakcje dla wszystkich uczestników. Wystąpią dzieci i młodzież z ZSP w Baszni Dolnej oraz Klubu Seniora w Baszni Dolnej, a także zespół muzyczny Galicjanie. Będzie także możliwość uczestnictwa w tańcu z wiankami – konkursie na najpiękniejszy wianek. Nie zabraknie również spływu świtezianki po stawie, które zapewnił uczestnikom niezapomniane chwile. Po zachodzie słońca zaplanowana jest zabawa pod gwiazdami z zespołem Elizjum.

Ponadto dla miłośników tradycji i rękodzieła przewidziane są warsztaty wyplatania wianków. Będą też gry i zabawy, malowanie twarzy, puszczanie gigantycznych baniek oraz dmuchany plac zabaw dla najmłodszych. Dodatkowo na terenie wydarzenia będzie można skosztować pysznych lodów i popcornu, a także odwiedzić stoisko Koła Gospodyń Wiejskich Basznia Dolna. Nie zabraknie także wspólnego ogniska i grillowania, które stworzą niepowtarzalną atmosferę. Jedno jest pewne, Noc Świętojańska zapewni niezapomniane przeżycia i wspaniałą zabawę dla całej rodziny.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here