W ramach XXIV Cesarsko-Królewskiego Jarmarku Galicyjskiego – Dni Narola 2024 odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowego Konkursu Nalewek. Organizatorzy rozpoczęli przyjmowanie zgłoszeń do tej uznanej w naszym regionie rywalizacji.

Już 13 lipca 2024 roku, miłośnicy nalewek spotkają się w Narolu na wyjątkowym wydarzeniu – Międzynarodowym Konkursie Nalewek, który jest częścią XXIV Cesarsko-Królewskiego Jarmarku Galicyjskiego – Dni Narola 2024. W jego trakcie kapituła konkursowa wyłoni zwycięzców w trzech kategoriach: VII Międzynarodowego Konkursu Nalewek, XI Konkursu Smaków Nalewek Regionalnych i IV Konkursu Nalewek Ziemi Narolskiej. Trunki zgłoszone do rywalizacji oceniać będzie jury w składzie: Mariusz Fik (przewodniczący), Kazimierz Kniaź, Wojciech Suchanek, Krzysztof Szawara i Jan Wolańczyk (juror honorowy).

Konkurs stanowi nie tylko okazję do degustacji wyjątkowych nalewek, ale także do poznania tradycji i smaków regionalnych. Wydarzenie przyciąga najlepszych producentów nalewek, zarówno amatorów, jak i profesjonalistów, którzy rywalizują o prestiżowe tytuły i uznanie.

Ważne informacje:

Nalewki wraz z Kartami Zgłoszeń będą przyjmowane od 4 czerwca 2024 do 10 lipca 2024 w godzinach pracy placówki pod adresem Gminnego Ośrodka Kultury w Narolu, ul. Warszawska 27, 37-610 Narol. Zgłoszenia można dostarczać osobiście, drogą pocztową lub kurierską.

Szczegółowe informacje oraz karty zgłoszeniowe są dostępne na stronie: www.gok.narol.pl.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here