Miniony weekend był niezapomniany dla zespołu LevelUp z Gminnego Ośrodka Kultury w Horyńcu-Zdroju. Grupa odniosła sukcesy w konkursach tanecznych w Muninie i Krośnie.

Grupa zajęła zaszczytne drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie tanecznym Carpatia Dance Challenge, który odbył się 8 czerwca w Muninie. Jest to ogromne wyróżnienie dla zespołu. Ponadto solistki, Maja Babik i Oliwia Pruchnicka, zdobyły srebrny i brązowy medal, potwierdzając swoje umiejętności taneczne.

Następnego dnia, 9 czerwca, grupa wzięła udział w ogólnopolskim turnieju tanecznym w Krośnie. Zespół ponownie zrobił furorę, a tancerz, Jakub Kisyk, pokonał ponad tysiąc osób i został uhonorowany wyjątkową nagrodą – „Osobowość sceniczna”, która została przyznana po raz pierwszy w historii tego festiwalu. Ponadto, Zuzanna Soliszewska zdobyła złoty medal w kategorii wiekowej 12-15 lat, udowadniając swoje niezrównane umiejętności taneczne.

Zespół LevelUp z Gminnego Ośrodka Kultury w Horyńcu-Zdroju to jedyny zespół hip-hop i street dance w powiecie lubaczowskim. W skład grupy, która jest otwarta dla kolejnych chętnych, wchodzą obecnie osoby z gminy Horyniec-Zdrój, ale również i z sąsiednich gmin.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

2 komentarze

  1. Super ok . ale uważam że przede wszystkim trzeba zaznaczyć w artykule iż nie było by tego sukcesu gdyby nie ciężka praca opiekuna i instruktora grupy Pani Edycie Soliszewskiej . Proponuje uzupełnić artykuł i pogratulować INSTRUKTORCE .

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here