Za nami 21. kolejka spotkań lubaczowskiej B klasy. Swoje mecze pewnie wygrały zespoły przewodzące tabeli. Zarówno Victoria Stary Dzików, jak i Piast Antoniki, nie dały szans rywalom.

Wyniki 21. kolejki spotkań:

Walter Opaka3-2LKS Mołodycz9 czerwca
Start II Lisie Jamy0-6Piast Antoniki9 czerwca
Błękitni Zalesie0-8Victoria Stary Dzików9 czerwca
Roztocze Ruda Różaniecka1-0Leśnik Płazów30 marca
Tanew Wola Wielka1-3LKS Korzenica9 czerwca

Aktualna tabela:

Lp.DrużynaMPktWRPBB
1.KS VICTORIA STARY DZIKÓW1951163073
2.LKS PIAST ANTONIKI1943141469
3.LKS MOŁODYCZ1936113560
4.KS LEŚNIK PŁAZÓW2035112750
5.LKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA1933103648
6.LKS KORZENICA1930100939
7.LKS WALTER OPAKA192682926
8.LKS TANEW WOLA WIELKA2023721146
9.LKS START LISIE JAMY II1920621155
10.LKS BŁĘKITNI ZALESIE2011321531
11.AKS LEGIA OLESZYCE190001913

Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here