Jedna z kamperowni powstaje w Baszni Dolnej.

W powiecie lubaczowskim powstaje pięć miejsc postojowych wraz z zapleczem dla 25 pojazdów. Inwestycji przyjrzeli się reporterzy TVP3 Rzeszów.

Ofertę turystyczną ziemi lubaczowskiej wzbogacą niebawem pola kamperowe ze specjalnym zapleczem sanitarnym, które budowane są w Lubaczowie, Baszni Dolnej, Nowym Siole, Horyńcu-Zdroju oraz Jędrzejówce. Wszystko to w ramach inwestycji, które są realizowane wspólnie przez Związek Powiatowo-Gminny „Ziemia Lubaczowska”. Oprócz kamperowni powstają także wieże widokowe w Narolu, Cieszanowie, Horyńcu Zdroju i Borowej Górze, a specjalnie dla dzieci – park linowy oraz place zabaw. Zadanie przewiduje także rewitalizację terenu (budowa miejsc obsługi rowerzystów, placu zabaw i tężni) na placu przy MDK w Lubaczowie.

Inwestycjom przyjrzeli się reporterzy TVP3 Rzeszów. Zachęcamy do obejrzenia materiału filmowego:


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

2 komentarze

  1. Świetny pomysł na ściągnięcie mobilnych i aktywnych turystów, ale czy inwestor lub projektant tych pól kamperowych widział lub był kiedyś w takim miejscu? Na ten moment to co widziałem to te pola nie mają nic wspólnego z caravaningiem ale poczekam do 14.06 może o czymś nie wiem.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here