Fot. facebook.com/treningfizjoterapia/

Organizatorzy Roztoczańskiego Festiwalu Biegowego dla uczestników przygotowali niemałą niespodziankę – w trakcie wydarzenia będzie można wziąć udział w spotkaniu z Pauliną Tracz. W Baszni Dolnej pojawi się ona 29 czerwca.

Przypominamy, że Roztoczański Festiwal Biegowy odbędzie się na początku wakacji – 27-30 czerwca. Do udziału w nim zachęcaliśmy w marcu i kwietniu, kiedy to rozpoczęły się zapisy. Teraz organizatorzy odsłonili kolejne karty programu. W ramach wydarzenia będzie można spotkać się z Pauliną Tracz, która jest jedną z najbardziej utytułowanych polskich biegaczek. Jej nazwisko jest doskonale znane w środowisku biegowym, a jej osiągnięcia imponujące. Na swoim koncie ma wiele medali zdobytych podczas Mistrzostw Polski na różnych dystansach, począwszy od biegów krótkich, przez ultra dystans, aż po bieg anglosaski. Jest nie tylko wybitną sportsmenką, ale także inspirującą osobowością.

W czasie spotkania w Baszni Dolnej, Paulina Tracz przedstawi swoją historię biegową, podzieli się doświadczeniami z treningów i zawodów, a także opowie o swoim powrocie do biegania po macierzyństwie. Postara się również odpowiedzieć na wszystkie pytania uczestników. Będzie to więc wyjątkowa okazja, aby poznać jedną z najbardziej utalentowanych polskich biegaczek i czerpać z niej inspirację do własnych biegowych wyzwań.

Zawodniczka informację o spotkaniu zamieściła w swoich mediach społecznościowych:

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here