W sobotę (01.06) Horyniec-Zdrój zamienił się w raj dla najmłodszych mieszkańców i ich rodzin. To za sprawa wydarzeń zorganizowanych z okazji Dnia Dziecka, które dały najmłodszym sporo radości i zabawy.

Wędkarskie emocje na zalewie…

Pierwsza część obchodów miała miejsce na miejscowym zalewie, gdzie Stowarzyszenie Wędkarskie AMUR zorganizowało zawody wędkarskie dla dzieci do 14 roku życia. Choć pogoda nie była idealna, to młodzi wędkarze wraz z opiekunami licznie stawili się do rywalizacji z wędkarskim sprzętem w rękach. Po kilku godzinach rywalizacji, wyłoniono zwycięzców, którzy otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy. Uśmiechy na twarzach młodych wędkarzy były najlepszym dowodem na to, jak udana była to impreza.

… i rodzinna zabawa w Parku Zdrojowym

Druga część obchodów Dnia Dziecka przeniosła się do Parku Zdrojowego, gdzie czekało mnóstwo atrakcji przygotowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Horyńcu-Zdroju i nauczycieli z miejscowej szkoły. Na scenie zaprezentowały się utalentowane dzieci z GOK-u, które swoim występem wprawiły wszystkich w zachwyt. Były tańce, śpiewy i pokazy artystyczne, które przyciągnęły liczną widownię. Najmłodsi uczestnicy mogli cieszyć się ponadto darmowymi lodami i dmuchańcami, na których szalały do woli. Nie zabrakło również licznych zabaw i konkursów.

Galeria zdjęć, fot. Gmina Horyniec-Zdrój.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here