Jak każdego roku, mali mieszkańcy Gminy Lubaczów oraz goście świętowali Dzień Dziecka. W Kresowej Osadzie i okolicznych obiektach było gwarno i kolorowo. Uśmiechy, okrzyki radości i zachwytu towarzyszyły wszystkim uczestnikom.

Na scenie Kresowej Osady swoje talenty prezentowali uczniowie szkół i przedszkoli z terenu Gminy Lubaczów. Ciekawym punktem było przedstawienie „Prawdziwy Skarb” w wykonaniu Teatru EDEN z Wieliczki. Gościnnie wystąpili również młodzi artyści ze Studia Piosenki MDK w Lubaczowie oraz zespoły muzyczne „GAMA”, „KASCHMIR” i „AQUARIUS”.

Dzieci mogły wybierać spośród wielu atrakcji. Warsztaty LEGO Masters, rozgrywki szachowe, wyścigi gokartów i namiot kulinarny, gdzie dzieci mogły samodzielnie ozdabiać i degustować smaczne muffinki, gofry i naleśniki, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Mali artyści malowali obrazy podczas pleneru malarskiego, a ekolodzy uczestniczyli w warsztatach tworzenia ekologicznych mydełek i latawców z elementów z recyklingu.

Dla najmłodszych otwarte były także okoliczne obiekty gminy Lubaczów: Obserwatorium Astronomiczne w Tymcach, Galeria Kolejnictwa Stacja Basznia i otwarta niedawno trasa dziecięca z pobliskim Parku Linowym.

Pomimo zmiennej pogody, Dzień Dziecka w Kresowej Osadzie przyciągnął wiele uśmiechniętych twarzy. Organizatorzy serdecznie dziękują dzieciom, rodzicom i opiekunom za obecność oraz wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tego wyjątkowego dnia.

Galeria zdjęć.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here