Liczne grono początkujących pływaków, chcących podnosić swoje umiejętności, trenowało w niedzielę (02.06) w Lubaczowie pod okiem mistrzyni olimpijskiej Otylii Jędrzejczak i jej sztabu trenerskiego. Warsztaty zorganizowane zostały w ramach cyklu Otylia Swim Tour.

Ćwiczenia dla dzieci w sali gimnastycznej i pływalni, a do tego wykłady dietetyka i psychologa sportowego dla ich rodziców to główne elementy wydarzenia, które miało miejsce w niedziele Lubaczowie. W ramach jednego ze spotkań Otylia Swim Tour, ponad stu czterdziestu młodych adeptów pływania ćwiczyło pod okiem mistrzyni olimpijskiej i jej sztabu trenerskiego.

O tym w jaki sposób trafiła do Lubaczowa, mówiła sama mistrzyni:

Zadowolenia z wizyty mistrzyni olimpijskiej w naszym mieście nie kryją także członkowie klubu pływackiego Rekin.

To był dzień pełen nie tylko wielu aktywności dla naszych młodych pływaków, ale również ogromnej inspiracji. Możliwość spotkania, trenowania i rozmowy z tak utytuowaną pływaczką na długo zostanie w naszej pamięci – mówi Justyna Kida z lubaczowskiego Rekina.

Uczestnicy zajęć w Lubaczowie otrzymali także pakiety startowe ufundowane przez Fundację Otylii Jędrzejczak i jej partnerów, m.in. EPRO, Aquawave i Pepcolandia. Projekt Otylia Swim Tour finansowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, a partnerem niedzielnych zajęć dla młodych adeptów pływania były miasto Lubaczów, Powiat Lubaczowski i Bank Spółdzielczy w Lubaczowie.

Galeria zdjęć, fot. mat. pras.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here