Pogoń-Sokół Lubaczów prowadzi nabór do grupy młodzieżowej

1

Lubaczowski klub prowadzi nabór uzupełniający dla roczników 2008 i 2009 do drużyny młodzieżowej B1 – Junior Młodszy. Zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, co potwierdza Zielony Certyfikat PZPN.

Grupa B1 Pogoń-Sokół Lubaczów występuje na poziomie II Ligi wojewódzkiej, rywalizując z najlepszymi drużynami w swojej kategorii wiekowej na podkarpackich boiskach. W rozgrywkach Niebiesko-biało-niebiescy rywalizują m.in. z Siarką Tarnobrzeg, Czarnymi Jasło, Ekoball Stal Sanok, Stal Stalowa Wola czy dobrze znaną w podkarpackim młodzieżowym środowisku – Akademią Piłkarską Sanok czy SPEC Stal Łańcut.

Klub zapewnia darmowe treningi prowadzone przez doświadczonych trenerów z licencjami, sprzęt i warunki treningowe oraz możliwość rozwoju i gry w pierwszym zespole.

Ważna informacja dla tych, którzy myślą, że mieliby problem z dotarciem na trening ponieważ nie mieszkają w Lubaczowie lub najbliższej okolicy – Klub bierze pod uwagę organizację transportu na treningi dla młodych piłkarzy z powiatu lubaczowskiego.

Jeżeli chcesz spróbować sowich sił na poziomie wojewódzkim to ogłoszenie jest dla Ciebie. Trenuj w Lubaczowie i graj w II Lidze Podkarpackiej – zachęca Pogoń-Sokół Lubaczów.

Więcej informacji udziela trener koordynator: Robert Machczyński

tel: 505-943-833
mail: rmachczynski@pogonsokol.pl

pogonsokol.pl


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here