We wtorek (28.05) w Szkole Podstawowej nr 1 w Lubaczowie świętowano z okazji Dnia Dziecka. Wydarzenia zorganizowane pod hasłem „Nauczyciele Dzieciom” były pełne atrakcji.

Największym zainteresowaniem cieszyło się przedstawienie bajkowe, przygotowane przez nauczycieli dla uczniów. Występ pedagogów, którzy wcielili się w postaci z bajek, wzbudził ogromny entuzjazm wśród dzieci. To wyjątkowe wydarzenie pokazało, że nauczyciele lubaczowskiej „Jedynki” potrafią nie tylko uczyć, ale także bawić i zaskakiwać swoich uczniów. Śmiech, oklaski i radosne okrzyki wypełniły salę, tworząc niezapomnianą atmosferę, a występy artystyczne zakończyły się wspólną zabawą (zdjęcia poniżej).

Tego dnia, w szkole czekało na uczniów jednak znacznie więcej niespodzianek i atrakcji. W holu Można było skorzystać z „Fotobudki”, czy zjeść słodki poczęstunek w postaci lodów. Były ponadto ciekawe warsztaty i rozmaite zawody sportowe. Placówkę odwiedziły także służby mundurowe. Dzień Dziecka był zatem pełen wrażeń i radości.

Oto galeria zdjęć z przedstawienia.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here