Fot. Justyna Kąkol, kadr z finałowego odcinka programu.

Justyna Kąkol, pochodząca z Lubaczowa, została zwyciężczynią programu „The Traitors. Zdrajcy” emitowanego w telewizji TVN. 27-latka zgłosiła się do show, aby wygrać pieniądze, które przeznaczy na leczenie swojej chorej siostry Aleksandry.

Justyna Kąkol pochodzi z Lubaczowa, mieszka w Rzeszowie i pracuje jako nauczycielka języka angielskiego. Poznać nam się dała występując niejednokrotnie na scenie Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie z Teatrem Małych Form czy zdobywając nagrody w licznych konkursach recytatorskich.

Justynie Kąkol, dzięki determinacji i zaangażowaniu udało się dotrzeć do finału programu „The Traitors. Zdrajcy” i wygrać główną nagrodę wraz z drugim finalistą, Stanleyem Ayomo. Oboje podzielili się równo kwotą 163 tys. zł. Justyna Kąkol ma teraz możliwość zapewnić swojej siostrze, która ma raka dróg żółciowych, odpowiednią opiekę i leczenie. To testament jej siły charakteru i miłości do najbliższych, której widzowie mogli być świadkami podczas emisji programu.

„The Traitors. Zdrajcy” to program, który cieszył się dużą popularnością widzów. To polska adaptacja popularnego show inspirowanego grą Mafia. Uczestnicy podzieleni byli na lojalnych i zdrajców, realizowali przygotowane misje i eliminowali przeciwników. Justyna Kąkol pokazała swoje umiejętności i odwagę, grając sprawnie wraz z innymi uczestnikami, aby osiągnąć swój cel.

Wszystkie odcinki programu możecie obejrzeć na stronie tvn.pl oraz w aplikacji player.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

3 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here