Dubioza Kolektiv zamknęła skład sceny głównej tegorocznego Cieszanów Rock Festiwalu. Organizatorzy zaprezentowali także kolejność koncertów na poszczególne dni.

Poznaliśmy ostatni zespół, który wystąpi na scenie głównej tegorocznego Cieszanów Rock Festiwalu. Mowa o zespole Dubioza Kolektiv, który grał już przed cieszanowską publicznością i jest bardzo dobrze wspominany. To bośniacka grupa muzyczna, grająca reggae, dub i rock. Fani rockowych brzmień nie mogą się już zatem doczekać połowy sierpnia, by znowu bawić się na CRF. Śledząc ich komentarze, widać że tegoroczna obsada wydarzenia przypadł im do gustu. Przed publicznością wystąpią: Kult, KSU, Łydka Grubasa, Closterkeller, Lej Mi Pół, Włochaty, Booze & Glory, Bohemian Betyars, Transgresja, Sexbomba, Pull The Wire, Zenek Kupatasa i Dubioza Kolektiv.

To jednak nie wszystko, bo posłuchać będzie można także artystów, którzy wystąpią w ramach Przeglądu Kapel. A tegoroczna odsłona konkursu okazała się rekordowa, bo wpłynęło aż 250 zgłoszeń.

Cieszanów Rock Festiwal to tradycyjnie także dodatkowe aktywności dla uczestników. Działać będzie m.in. strefa CITY NGO, gdzie pojawiają się organizacje pozarządowe z całego kraju.

W chwili obecnej w sprzedaży dostępne są 3-dniowe karnety koncertowe oraz bilety wstępu na pole namiotowe. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://crf.bilety24.pl.

Cieszanów Rock Festiwal odbędzie się w dniach 15-17 sierpnia 2024.

Oto kolejność koncertów na poszczególne dni:


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here