Fot. facebook.com/carpathianstartupfest

Już po raz czwarty w  Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce odbędzie się Carpathian Startup Fest. Początkiem czerwca spotkają się tutaj liczne startupy, czołówka polskich funduszy inwestycyjnych oraz duży biznes.

Tegoroczne wydarzenia odbędzie się 5 i 6 czerwca w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena. Wśród dziesiątek ekspertów i gości z Polski oraz zagranicy, pojawi się wiele inspirujących osobowości. Podczas #CSF24 swoimi doświadczeniami w rozmowach „How I did it” podzielą się m.in. Michał Sadowski (Brand24 S.A.), Stefan Batory (Booksy), Michał Rokosz (Inovo VC), Greg Albrecht, Piotr Nowosielski (Just Join IT) oraz Adam Wiśniewski i Michał Mazur (AI Clearing).

Na miejscu pojawią się także przedstawiciele 40 najbardziej aktywnych na rynku funduszy inwestycyjnych oraz Aniołowie Biznesu, by znaleźć startupy z największą szansą na międzynarodowy sukces. Marzący o sukcesie młodzi przedsiębiorcy musieli zmierzyć się w konkursowych eliminacjach, aby wystąpić przed inwestorami na finałowej scenie. Walka odbyła się w trzech kategoriach: startup, scaleup i pomysł na biznes. W sumie złożono aż 280 aplikacji z: Polski, Ukrainy, Finlandii, Estonii, Węgier, Rumunii oraz ze Stanów Zjednoczonych.

Uczestnicy tegorocznego CSF, którzy wykupią biletu Business pass i VIP Pass będą też mogli wziąć udział w warsztatach. Tych w ciągu 2 dni zaplanowano aż 32, ale w kameralnych, maksymalnie 22-osobowych grupach.

Rzeszowska impreza to najszybciej rozwijający się festiwal startupowy w Polsce, a tegoroczna, czwarta edycja CSF24 może pobić dotychczasowy rekord frekwencyjny i zgromadzić nawet ponad 1000 uczestników.

Organizatorem wydarzenia jest Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z Podkarpackim Parkiem Naukowo-Technologicznym Aeropolis. Partnerem Strategicznym wydarzenia, które już 5 i 6 czerwca, jest Samorząd Województwa Podkarpackiego.

Rejestracja, szczegółowy program oraz wszystkie informacje o festiwalu znajdziecie pod adresem: www.carpathianfest.pl.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here