Międzynarodowy Festiwal Filmu dla Dzieci i Młodzieży KINOLUB odbędzie się również w tym roku, a konkretnie w dniach 11-13 czerwca. Wydarzenie to jest organizowane w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie i prezentować będzie seanse wartościowych filmów dla najmłodszych.

Lubaczów został wybrany jako jedno z 11 miast i miejscowości w Polsce, w 5 województwach, gdzie odbędą się bezpłatne pokazy filmowe dla dzieci i młodzieży. Przez trzy dni będzie można obejrzeć filmy, które z pewnością zachwycą zarówno najmłodszych, jak i starszych widzów.

Pokazy odbędą się w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie. Na pokazy obowiązują rezerwacje (pod numerem telefonu: 16 632 96 35 wew. 24). Szczegółowy program wydarzenia zostanie udostępniony wkrótce, dlatego warto śledzić informacje na stronie www.kinolub.pl.

KINOLUB to doskonała okazja do przeżycia niezwykłych chwil z kinem, które porusza ważne tematy i zainspiruje do refleksji. Festiwal ten ma na celu zaprezentowanie wartościowych produkcji filmowych, które nie są często dostępne w kinowych repertuarach. To właśnie dzięki KINOLUB dzieci i młodzież mają szansę przeżyć niepowtarzalne doznania filmowe i poznać świat w zupełnie nowy sposób.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here